Першу в Україні справу за прихований запис фільму в кінотеатрі передали в суд

За цим напрямком існує певна проблема - перш за все, відсутність досвіду напрацювання доказової бази в правоохоронних органах України.

Перша справа у кримінальному провадженні за камкордінг - прихований відеозапис фільму в кінотеатрі - передано в суд. Про це під час панельної дискусії з інтелектуальної власності в Американському домі заявив заступник глави Української антипіратської асоціації (УАПА) Сергій Нетецький, передають Патріоти України з посиланням на Liga.Tech.

"Сьогодні я отримав повідомлення від правоохоронних органів, що матеріали вже передані до суду. Тобто в Україні буде перший випадок судового рішення у справі за камкордінг в одному з кінотеатрів", - сказав Сергій Нетецький.

Представник УАПА також зазначив, що за цим напрямком існує певна проблема - перш за все, відсутність досвіду напрацювання доказової бази в правоохоронних органах України. За його словами, поки немає розуміння того, що це дійсно серйозне правопорушення. Хоча 176-я стаття Кримінального кодексу України говорить про санкції аж до великих штрафів і 6 років позбавлення волі.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Загадку лохнеського чудовиська розкрили українські вчені

п’ятниця, 27 листопад 2020, 1:00

В океанах, морях, озерах існують хвилі, які побачити своїми очима практично неможливо, адже вони прокочуються в товщі води. Тому їх назвали внутрішніми. — Сразу скажу, что наша группа не ставила задачу разгадать тайну лох-несского чудовища, но получило...

Неможливо відірвати погляд: Художниця перетворює макіяж на маленькі твори мистецтва (фото)

п’ятниця, 27 листопад 2020, 0:07

Хто б міг подумати, що повіки можуть бути полотном. Візажист з Ізраїлю на ім'я Тал Пелег опанувала мистецтво макіяжу досконало, і тепер її роботи більше нагадують картини, ніж звичний мейкап. Малюнки, які вона створює на повіках, дуже крихітні, але спо...