Петиція про скорочення Верховної Ради до 100 осіб на сайті президента зібрала необхідну кількість підписів

Із 22 травня до 21 червня петицію підписало більше ніж 25 тис. користувачів.

Опублікована на сайті президента України петиція з проханням скоротити кількість народних депутатів із 450 до 100 зібрала необхідні для розгляду главою держави 25 тис. підписів, передають Патріоти України.

"Для економії коштів і зменшення тягаря для українців, яким є 450 депутатів, просимо здійснити зменшення чисельності народних депутатів до 100 чоловік", – ідеться у зверненні, датованому 22 травня.

Станом на 20.50 21 червня петицію підписали 25 150 користувачів. Отже, щодня підписувало петицію в середньому понад 800 користувачів.

На сайті вказано, що триває додаткова перевірка підписів.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

НП в Очакові: На зустрічі кораблів постраждала журналістка (фото)

четвер, 21 листопад 2019, 9:47

Дівчину медики забрали з місця події і госпіталізували. У неї діагностовано відкритий перелом ноги. Пізніше стало відомо, що Анжелу Слободян медики забрали з місця події і госпіталізували. У неї діагностовано відкритий перелом ноги.

"Гибридный экспорт: поиск рынка для Су-57 в режиме "отдадим в хорошие руки", - Злий Одесит

четвер, 21 листопад 2019, 9:36

Росія намагається хоч комусь нав'язати свій нікому не потрібний винищувач... Про це у своєму блозі пише Злий Одесит, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Не так давно я писал о том, что Россия терпит колоссальные убытки от продажи свое...