З першого січня 2020 року вони трохи виросли в порівнянні з тарифними ставками зарплат в 2019 році, але все одно залишаються низькими - трохи більше мінімальної зарплати у лікарів, а у медперсоналу - менше, ніж мінімальна зарплата.Так, медсестри без категорії отримували 2958 гривень, а отримуватимуть з січня трохи більше, ніж 3200 гривень. Рентген-лаборанти вищої категорії отримували близько 3300 гривень, тепер будуть отримувати трохи більше, ніж 3600 гривень.
Лікарі-хірурги вищої категорії отримували до підвищення 4600 гривень, а після підвищення тарифна ставка склала майже 5100, лікарі інших спеціальностей вищої категорії будуть отримувати 4772 гривні в порівнянні з 4361 гривнями ставки в минулому році.
На знімках зображені солдати та місцеві мешканці. Фото зберігаються у Австрійському державному архів. Журналісти пропонують переглянути світлини селища Перегінське - тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області, передають Патріоти України. Вони...
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...