24 червня під час навчально-тренувальних стрільб з автоматичної зброї курсантів 1-го курсу Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ підліток отримав вогнепальне поранення в область правого стегна.
Слідчі ДБР негайно виїхали на місце інциденту. На даний момент вони проводять всі необхідні слідчі дії і встановлюють, як підліток опинився на лінії вогню.
Повідомляється, що медпрацівники хлопця прооперували. Йому видалили кулю, кістки не пошкоджені. Його життю нічого не загрожує.
На знімках зображені солдати та місцеві мешканці. Фото зберігаються у Австрійському державному архів. Журналісти пропонують переглянути світлини селища Перегінське - тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області, передають Патріоти України. Вони...
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...