Під час ремонту дороги на Полтавщині за ніч зникли 15 КамАЗів асфальтобетону (відео)

Поліція справу розслідує, але підозрюваних у крадіжці вони досі не мають.

На Полтавщині за одну ніч зникли 180 тонн відфрезерованого асфальтобетону, підготовленого для ремонту дороги Шишаки–Сагайдак–Поділ. Ним мали б підсипати узбіччя, бо така підсипка захищає від бур’яну, а краї асфальту не розповзаються під натиском машин, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.

Частину старого покриття складають у купи, щоб згодом допідсипати узбіччя. "Гора була приблизно, о шостій вечора ми звідси поїхали, а о дев’ятій ранку, коли ми приїхали, цієї купи вже не було", - каже виконроб компаніїї підрядника Олександр Козлов.

Вулиця Вернандського у Шишаках десь за півкілометра від цієї вже купки асфальтобетону. Частина дороги з новим покриттям, але селищна рада дорогу тут не ремонтувала. "Ніхто не скидався на цю дорогу, до нас вже міліція приходила неодноразово... У нас ця дорога повинна бути вже давно, ми подумали, що її положили, що час прийшов – і все... Якісь хлопці метушилися, бігали, але я ж туди не буду виходити – що мені, жінці, робить", - каже місцева жителька.

До двох дворів на цій вулиці нове асфальт покладено аж до воріт. Господарі коментувати нічого не хочуть: "Все, до побачення, мене вдома не було, я нічого не знаю. Був на чергуванні, прийшов додому – покладено. Хто поклав – не знаю". У Шишаках таким асфальтом підсипано ще три вулиці. Тамтешні мешканці кажуть, що зробили це тижень тому, але так само – невідомі: "Не знаю, до нас не приходили і грошей ми ніяких не давали".

Село Чернишівка, на вулицях свіжий ямковий ремонт. Його теж зробили тиждень тому, і теж загадкові добродії. Старий асфальтобетон лежить величезною купою у центрі Гоголева. Староста Андрій Шарлай каже, що то – власність агросервісу. "З тиждень точно лежить", - запевнив він. Власник агрофірми, на території якої журналісти знайшли старий асфальт, ще й депутат обласної ради. Бажання зустрітися він не виявив. "Купив! Машина їздила і продавала. Купіть і ви! Я маю право не відповідати, я його купив для того, щоб відремонтувати собі дорогу, це моя особиста справа", - заявив він телефоном.

На цей старий асфальт періодично полювали і раніше, кажуть дорожники: хто тачку навантажить, хто невеличкий причіп, але щоб поцупити одразу 15 "Камазів" – досі такого не було. "Нову дорогу неможна зробити. Це саме для потреб, щоб яму засипати, і вони триматися насправді довго не будуть, десь підсипати в дворі, можливо, там на базі, на вулиці просто вирівняти", - каже заступник директор з виробничих питань агенства місцевих доріг Полтавської області Андрій Заїка.
Підрядники про зникнення асфальтобетону повідомили поліцію. Збитки ніби незначні – 36 тисяч гривень. Але матеріал їм необхідний, а докупити його просто ніде. Тим часом поява на дорогах знайденого журналістами асфальту співпадає у часі з його викраденням. Поліція справу розслідує, але підозрюваних у крадіжці вони досі не мають.

Інші публікації автора

53 тисячі! Комунальники шокували українку "космічною" платіжкою

понеділок, 24 лютий 2020, 13:59

Жінці нарахували в 26 разів більше, ніж вона спожила. У Києві мешканка міста отримала платіжку за січень на суму в 53 тисячі гривень. Про це повідомляється на сторінці dtp.kiev.ua в Instagram, передають Патріоти України. За перший місяць 2020 року їй н...

У мережу злили фото російських офіцерів, які розв'язали війну на Донбасі

понеділок, 24 лютий 2020, 13:47

У перші місяці війни на Донбасі у 2014 році до окупації українських міст було залучено три елітні російські військові підрозділи, які на 95% складалися з громадян країни-агресорки. Сформований в Росії навесні 2014 року загін зайшов на територію України...