Як передають Патріоти України, знімок опублікувало видання НВ. На фото зображені пасажири першого рейсового автобуса Київ — Будапешт, які готуються виїхати з української столиці.
Зазначається, що в середині XX століття українці почали подорожувати за кордон — правда, під пильним наглядом радянських спецслужб. "Поїздки за кордон в Радянському Союзі вважалися розкішшю і суворо контролювалися владою, яка випускала ненадовго з країни тільки деякі категорії громадян. Та й отримати закордонний паспорт за власним бажанням було неможливо", – відзначає видання.
Зокрема, відносно доступними були туристичні путівки в європейські країни соцтабору, такі як Угорщина, Польща, Чехословаччина, Болгарія. Коштувала путівка в межах 200−300 карбованців, що для радянської людини вимірювалося двома-трьома місячними зарплатами.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...