Як передають Патріоти України, знімок опублікувало видання НВ. На фото зображені пасажири першого рейсового автобуса Київ — Будапешт, які готуються виїхати з української столиці.
Зазначається, що в середині XX століття українці почали подорожувати за кордон — правда, під пильним наглядом радянських спецслужб. "Поїздки за кордон в Радянському Союзі вважалися розкішшю і суворо контролювалися владою, яка випускала ненадовго з країни тільки деякі категорії громадян. Та й отримати закордонний паспорт за власним бажанням було неможливо", – відзначає видання.
Зокрема, відносно доступними були туристичні путівки в європейські країни соцтабору, такі як Угорщина, Польща, Чехословаччина, Болгарія. Коштувала путівка в межах 200−300 карбованців, що для радянської людини вимірювалося двома-трьома місячними зарплатами.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...