Під санкціями: Мережа магазинів "Спортмастер" працює у звичному режимі

Продавці розповіли, що поки жодного розпорядження про закриття магазинів не отримували.

Українські магазини мережі "Спортмастер" сьогодні працюють у звичайному режимі, хоча керуюча нею компанія потрапила під санкції, введені РНБО 19 лютого, передають Патріоти України з посиланням на 24 канал.

Продавці розповіли журналістам, що поки жодного розпорядження про закриття магазинів не отримували.

Оператори мережі попереджають клієнтів, що принаймні сьогодні збоїв в роботі "Спортмастера" немає.

Зазначається, що магазини мережі є в Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Львові, Чернігові, Запоріжжі, Миколаєві, Вінниці, Сумах, Житомирі, Херсоні, Рівному, Кривому Розі, Полтаві та Черкасах.

Санкції проти "Спортмастера"

Рішення РНБО про введення санкцій проти Віктора Медведчука і його оточення стосується восьми фізичних і 19 юридичних осіб.

Серед них є приватна компанія з обмеженою відповідальністю "Sportmaster Operations Pte. Ltd" (Сінгапур, Оуе Даунтаун), яка управляє мережею магазинів "Спортматер" в Україні.

Щодо компанії діють такі санкції:

  • обмеження торгових операцій (повна заборона)
  • обмеження, часткове або повне припинення транзиту ресурсів, польотів і перевезень територією України (повна заборона)
  • запобігання виведенню капіталів за межі України;
  • Заборона ввезення продукції сінгапурської компанії "Sportmaster Operations Pte. Ltd " безпосередньо компанією або із залученням представників іноземних держав.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. ДП "Антонов" повністю завершило роботу з заміщення російських комплектуючих на вітчизняні та західні аналоги

понеділок, 14 червень 2021, 4:00

Відзначається, що окрім проєктних робіт з заміщення, також підготовлено необхідну конструкторську документацію. Державне підприємство “Антонов” повністю завершило проектну роботу з заміщення комплектуючих РФ вітчизняними та західними аналогами. Про це ...

З архіву ПУ. Москва і Варшава поскандалили через "поділ" України

неділя, 13 червень 2021, 23:05

На російському телебаченні видали чергову порцію маячні про окупацію України. Старанно був обраний "корисний ідіот" і з Польщі, щоб продемонструвати, що не тільки "истинно православная" імперія бороться за "українську спадщину". В ефірі пропагандистськ...