"Підбадьорити бійців": На окуповані території з РФ завезли велику партію психотропних речовин

​Розвідка Міністерства оборони України з'ясувала, як окупанти на Донбасі намагаються підвищити «бойовий дух» в своїх підрозділах.

З Росії на окуповані території завезли велику партію медикаментів психотропної типу. Тепер ці психотропи поширюються в окупованому Донецьку і Луганську серед першого і другого армійського корпусу російських збройних сил, передають Патріоти України.
Щоб уникнути витоку інформації, психотропи роздають під виглядом вітамінних комплексів проти грипу і ГРВІ. Активні речовини в псевдовітамінах впливають на нервову систему, підвищують витривалість при фізичних навантаженнях і пригнічують почуття страху.
За даними розвідки, завозити психотропи для підрозділів окупаційних військ російське командування стало на початку січня 2019 року. Крім «підбадьорення» особового складу, у окупантів є ще одна мета - спонукати певну кількість російських військовослужбовців відмовитися від чергової ротації і залишитися на передовій надтерміново.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Він купив додому ШВЛ, обладнав у будинку цілу палату. Але ні вони, ні приватний лікар не врятували...

неділя, 16 травень 2021, 14:00

І ще один спалах, який обговорює вся країна. Жертвою коронавірусу став директор відомого в Україні підприємства, передають Патріоти України у травні 2020 року з посиланням на 33 канал. Ось що повідомила журналістам його сусідка:. – Цей директор мав із ...

З архіву ПУ. Сумарна вартість досягає 35 млн фунтів стерлінгів: У мережі показали звалище автомобілів, що не продалися через коронавірус

неділя, 16 травень 2021, 1:00

На території британської авіабази скупчилися тисячі автомобілів, які не реалізовані через пандемію COVID-19. Світовий авторинок, як і інші сфери економіки, серйозно постраждав від підступної коронавирусної інфекції. У Великобританії в минулому місяці р...