"Підприємливі" "прикордонники" "ДНР" обстріляли мирне населення, звинувативши в цьому ЗСУ

​2 червня на пункті пропуску «КПП Горловка», що контролюється терористами самопроголошеної «ДНР» відбувся збій програми, що забезпечує електронну фіксацію перетину транспортними засобами лінії розмежування.

У зв'язку з неполадками на території, контрольованій бойовиками, сформувалась велика черга з автомобілів, котрі прямували на контрольовану Україною територію, передають Патріоти України з посиланням на Донецкие новости.

Виниклу ситуацію підприємливі «прикордонники «ДНР» вирішили використати для власного збагачення та встановили «мито» в розмірі 500 гривень за безперешкодний перетин КПП.
Звісно така ситуація не сподобалась іншим громадянам, які перебували в черзі, що спричинило бунт та значну кількість претензій до окупантів. Кульмінацією цих подій стало декілька автоматних черг, які розігнали натовп невдоволених.
Сепаратистські ЗМІ висвітлили бандитські дії окупантів, як «обстріл українським військовими», що є ще одним доказом гібридної війни Російської Федерації проти України.
Подібна «демократія» з початку збройного конфлікту практикується бойовиками на сході України. Де панує влада зброї - наступає анархія.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...