Підскочити ще на дві позиції вгору - питання кількох років: Україна увійшла в п'ятірку європейських лідерів за встановленими потужностями ВЕС

Україна зайняла п'яту позицію в списку країн Європи, на території яких встановлені вітряні електростанції за останні півроку.

Список країн-лідерів, які встановили найбільшу кількість потужностей ВЕС виглядає наступним чином: Франція 523 МВт, Швеція 459 МВт, Німеччина 287 МВт, Італія 286 МВт. Україна 262 МВт, - передають Патріоти України з посиланням на Wind Europe.

Дані були зібрані за останнє півріччя. У повідомленні сказано, що сукупна кількість установки нових наземних і морських вітрових потужностей збільшилися в порівнянні з аналогічним періодом минулого року (4,5 ГВт), але наземні установки були зупинені через серйозних проблем в Німеччині.

У першому півріччі на території Європи було встановлено нові вітрові електростанції з потужністю 2,9 ГВт.

З усіх європейських країн Франція мала найбільшу кількість наземних установок з 523 МВт.

У скандинавських країнах вітряні станції встановлюють, в основному, у другому півріччі, в літній час. Зокрема, в цей час більше станцій встановлюють на території Норвегії та Швеції.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Уступить дорогу молодым": Шнур покидає "Ленінград"

понеділок, 21 жовтень 2019, 15:30

Ще з травня численні фанати групи "Ленінград" сподівалися, що заява їхнього улюбленого музиканта про розпуск музичного колективу виявиться всього лише невдалим жартом. У суботу, 12 жовтня, група «Ленінград» дала останній концерт прощального туру в Санк...

Було багато крові: У Херсоні зграя собак напала на чоловіка

понеділок, 21 жовтень 2019, 14:05

Інцидент стався вночі 20 жовтня. Херсоні на чоловіка напала зграя собак, передають Патріоти України з посиланням на Херсон Daily. Як повідомляють очевидці в соцмережі, це сталося о 21:35 на розі вул. Карбишева і просп. 200 років Херсона.