Підступні скрепи: "Росія може засилати в США афроамериканців, навчених саботажу в африканських таборах", - NBC

В американському агентстві новин NBC заявили, що у них є документ, який може свідчити, що влада Росії втрутиться в президентські вибори 2020 року в США.

Зокрема повідомляється, що "Росія збирається вербувати афроамериканців в США, потім відправляти їх в розташовані в Африці бойові табори, де готувати на курсах військової підготовки і саботажу". Після чого їх "планується відправляти назад в США", передають Патріоти України.
Вербувати пропонується бідних, колишніх в'язнів афроамериканців, які "мають досвід роботи в організованих злочинних групах".
Член комітету з розвідки Палати представників Вальдес Демінгс так прокоментувала цей документ: "Росія розуміє, наскільки важливе голосування афроамериканців для визначення підсумків виборів. І оскільки ми самі не впоралися з расизмом як країна, я вважаю, що ми зробили себе уразливими перед іноземними державами, такими як Росія (...)", - зазначила вона.
Також наводиться думка експерта по російській розвідці Андрія Солдатова. Він назвав документ про засилання Росією навчених саботажу афроамериканців в США - "типовим".

Сам "документ" надійшов від центру розслідувань, який фінансується олігархом-утікачем Ходорковським. У NBC вже заявили, що не можуть підтвердити його справжність.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. За чий рахунок були "безкоштовні" освіта, медицина, квартири, "дешеві" ціни і тому подібне, - ЗМІ

субота, 15 травень 2021, 4:00

Цікава і корисна стаття, особливо для тих хто перейменовує Донецьк в Сталіно ... Шкода, що мало висвітлюється ця тема. А треба, щоб знали радєтєлі совдепії, за чий рахунок була “безкоштовна” освіта, медицина, квартири, “дешеві” ціни і тому подібне, пер...

З архіву ПУ. Надсилають "подарунок" на "Нову пошту": Українці стали жертвами шахрайської схеми

п’ятниця, 14 травень 2021, 23:55

Українцям по всій країні приходять "подарункові сертифікати на 1500 грн" на покупки в ювелірних магазинах, яких не існує. Сертифікати надсилають післяплатою у відділення "Нової пошти", однак щоб отримати "подарунок", доведеться віддати 90-150 грн і спл...