Підступні скрепи: "Росія може засилати в США афроамериканців, навчених саботажу в африканських таборах", - NBC

В американському агентстві новин NBC заявили, що у них є документ, який може свідчити, що влада Росії втрутиться в президентські вибори 2020 року в США.

Зокрема повідомляється, що "Росія збирається вербувати афроамериканців в США, потім відправляти їх в розташовані в Африці бойові табори, де готувати на курсах військової підготовки і саботажу". Після чого їх "планується відправляти назад в США", передають Патріоти України.
Вербувати пропонується бідних, колишніх в'язнів афроамериканців, які "мають досвід роботи в організованих злочинних групах".
Член комітету з розвідки Палати представників Вальдес Демінгс так прокоментувала цей документ: "Росія розуміє, наскільки важливе голосування афроамериканців для визначення підсумків виборів. І оскільки ми самі не впоралися з расизмом як країна, я вважаю, що ми зробили себе уразливими перед іноземними державами, такими як Росія (...)", - зазначила вона.
Також наводиться думка експерта по російській розвідці Андрія Солдатова. Він назвав документ про засилання Росією навчених саботажу афроамериканців в США - "типовим".

Сам "документ" надійшов від центру розслідувань, який фінансується олігархом-утікачем Ходорковським. У NBC вже заявили, що не можуть підтвердити його справжність.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Зірки говорять: Астролог назвав знаки Зодіаку, які розбагатіють до Нового року

субота, 7 грудень 2019, 2:00

Яким знакам Зодіаку грудень принесе небувале фінансове везіння - в гороскопі від Павла Глоби. Гороскоп 2019 повідає про знаки Зодіаку, на яких чекає солідне збільшення матеріального достатку вже в грудні. Відомий астролог Павло Глоба вказав на два пред...

Хіти тижня. У мережу злили секретні документи терористів "Л/ДНР"

субота, 7 грудень 2019, 1:00

У файлах вказується чисельність і розташування військ, а також завдання, поставлені перед ними. "Дуже забавні документи потрапили мені в руки зусиллями небайдужих людей. Якщо коротко, то це опис стану сил і засобів та поточні завдання окупантів – і не ...