Пішов на побачення до своїх жертв: Помер екс-лідер Китаю, який наказав розстріляти демонстрантів на площі Тяньаньмень

При придушенні студентських протестів 1989 року було вбито, за різними даними, від двохсот до тисячі чоловік.

У Китаї на 91-му році життя помер колишній глава уряду Китаю Лі Пен, якого називали "Пекінський м'ясник" за те, що він в 1989 році віддав наказ відкрити вогонь по протестуючим студентам на площі Тяньаньмень - тоді, за різними даними, було вбито від 200 до 1000 чоловік. Про смерті Лі Пена повідомило державне агентство КНР Сіньхуа, передають Патріоти України.

Відзначається, що екс-лідер Китаю помер в Пекіні в ніч на 23 липня після невдалого лікування від хвороби, яку не називають.

Тема придушення протестів на площі Тяньаньмень залишається табу в Китаї, заборонена будь-яка форма пам'яті загиблих, офіційна чи приватна.

Лі Пен став виконуючим обов'язки прем'єра в листопаді 1987 року і залишався на посаді до своєї відставки в 1998 році. До 2003 року колишній глава уряду очолював Постійний комітет китайського парламенту.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Китайнаш: Про плани Путіна напасти на Піднебесну

четвер, 22 серпень 2019, 23:05

Кровожерливі російські генерали не можуть «задовольнитися» планами нападу на Україну та інші країни пострадянського простору. «Плацдармом для наступления послужат приграничные к Китаю территории Монголии, требующей от Пекина вернуть ряд спорных земель....

Посібник терористів, через якого вбили десять українських бійців, за рік може вийти на волю

четвер, 22 серпень 2019, 22:58

Бутрименка взагалі засудили за фінансування тероризму. Справа сепаратиста Миколи Бутрименка: слідчі вважають саме через нього 2014-го загинуло 10 українських спецпризначенців. Бутрименко привів до хати, де перебували українські захисники, бойовиків. І ...