Пішов на побачення до своїх жертв: Помер екс-лідер Китаю, який наказав розстріляти демонстрантів на площі Тяньаньмень

При придушенні студентських протестів 1989 року було вбито, за різними даними, від двохсот до тисячі чоловік.

У Китаї на 91-му році життя помер колишній глава уряду Китаю Лі Пен, якого називали "Пекінський м'ясник" за те, що він в 1989 році віддав наказ відкрити вогонь по протестуючим студентам на площі Тяньаньмень - тоді, за різними даними, було вбито від 200 до 1000 чоловік. Про смерті Лі Пена повідомило державне агентство КНР Сіньхуа, передають Патріоти України.

Відзначається, що екс-лідер Китаю помер в Пекіні в ніч на 23 липня після невдалого лікування від хвороби, яку не називають.

Тема придушення протестів на площі Тяньаньмень залишається табу в Китаї, заборонена будь-яка форма пам'яті загиблих, офіційна чи приватна.

Лі Пен став виконуючим обов'язки прем'єра в листопаді 1987 року і залишався на посаді до своєї відставки в 1998 році. До 2003 року колишній глава уряду очолював Постійний комітет китайського парламенту.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Великі країни ... втомились від санкцій проти РФ": У США закликали визнати анексію українського Криму Росією

п’ятниця, 6 грудень 2019, 2:00

Автор акцентує увагу на втратах, що їх Москва зазнала в процесі захисту півострова під час Другої світової і Кримської воєн. Американський журнал The National Interest закликав США переглянути свою позицію щодо анексії Криму і визнати півострів російсь...

Хіти тижня. І це творіння рук людських?! Моторошні соціальні експерименти, які стали реальністю (фото)

п’ятниця, 6 грудень 2019, 1:00

Багато фактів з психології сьогодні здаються нам очевидними. Вони стали такими, тому що хтось не побоявся переступити за межу гуманного і дізнатися правду. Це той випадок, коли кадри з хоррора здаються дитячими забавками, тому що найстрашніше відбуваєт...