Після удару - термінова госпіталізація: В Одесі на пляжі помітили отруйного ската (відео)

Яд хвостокола дуже небезпечний для людини.

Дайвер виявив ската-хвостокола в районі собачого пляжу Одеси, який є рідкісним в тих краях. Про це повідомляється Telegram-каналі "Одеса Info", передають Патріоти України.

Яд хвостокола дуже небезпечний для людини. "Дайвер розповів, що даний вид скатів - вкрай полохливий, і в денний час, коли на пляжі багато відпочиваючих, він йде і залягає на дно", – йдеться в повідомленні.

При цьому дайвер зазначив, що в деяких екстрених ситуаціях він може почати відбиватися, а його отрута дуже небезпечна для людини, тому після удару шипом необхідна термінова госпіталізація.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Існування планети з трьома сонцями підтвердили американські астрономи

неділя, 17 січень 2021, 12:23

Нові спостереження підтвердили існування екзопланети KOI-5Ab, що знаходиться в потрійний зоряній системі. Перші свідчення про неї отримали ще в 2009 році, на самому початку роботи космічної обсерваторії Kepler, проте до цих пір їх не перевіряли, переда...

Білоруського студента відправили до в'язниці за ... "насильство над ОМОНівцями"

неділя, 17 січень 2021, 12:13

22-річний хлопець відмовився визнавати свою провину в нападі на міліціонерів і заявив, що "намагався припинити їх протиправні дії по відношенню до людей, яких били, а також по відношенню до себе". "Феміда" визнала його винним у скоєнні злочинів, передб...