Після вбивства українських військових терористів "ДНР" охопила паніка

У "ДНР" забили на сполох через страх наступу ЗСУ на Маріупольському напрямку після вбивства терористами чотирьох українських воїнів на Донбасі.

Інформацію про "приведення у вищі ступені бойової готовності й висунення на передові позиції частин і підрозділів резерву ЗСУ на Маріупольському напрямку" оприлюднив у своєму Telegram-каналі представник "Народної міліції "ДНР" Данило Безсонов, передають Патріоти України.

Він заявив про вихід на вогневі позиції 152-мм і 122-мм артилерійських установок 406-ї артилерійської бригади ВМС у районах н. п. Тернове, Кірове, Андріївка. "Підрозділи резерву 36-ї та 35-ї бригад морської піхоти висунулися на передові позиції і розвернулися в бойові порядки", – заістерив окупант.

Також він злякався "піднятих за тривогою в Маріуполі полку "Азов" і підрозділів 56-ї мотопіхотної бригади.

Заява "міліції "ДНР" була зроблена на фоні загострення ситуації на Донбасі, незважаючи на перемир'я, і підлих обстрілів окупантів. Як показує практика, такі інформаційні "бомби" представники терористичних організацій запускають перед початком обстрілів населених пунктів, щоб перекласти відповідальність на ЗСУ.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...