"Пітер за Москву": У культурній столиці Росії відбулася акція солідарності з московськими протестувальниками

На акцію вийшли понад дві тисячі осіб.

У Санкт-Петербурзі більше двох тисяч людей зібралися на узгоджену акцію «Пітер за Москву», організовану для вираження солідарності з московськими опозиціонерами, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

На акції було затримано близько десяти учасників.

На сцені з промовами виступили організатори мітингу: координатор руху «Гарний Петербург» Красимир Вранско і кандидат в муніципальні депутати Павло Чупрунов. Виступали і депутати законодавчих зборів Петербурга Максим Рєзнік і Борис Вишневський, а також кандидат у губернатори міста Надія Тихонова.
Акція солідарності з московськими активістами проходила в той день, коли в столиці, о 14 годині, почалася масова розосереджена акція за чесні і вільні вибори і за допуск незалежних кандидатів до виборів у Мосміськдуму. У Москві до вечора суботи затримано близько семисот чоловік. Спецоперація поліції і Росгвардії проти мирних демонстрантів триває в районі Арбата.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Будьте пильні! - Лікар розповів, як розпізнати меланому (відео)

субота, 8 серпень 2020, 14:29

Комаровський пояснив причини появи злоякісних пухлин. За словами лікаря, існує два типи сонячних променів, що призводять до пошкодження шкіри. Найбільш небезпечними вважаються UVA-промені. Саме вони сприяють виникненню злоякісних утворень. Виявляється,...

"Заборонений Пантелеймон, або Як українська література становила загрозу Російській імперії", - Олесь Федорук

субота, 8 серпень 2020, 14:15

Валуєвський циркуляр 1863 року обмежив функціонування українського слова, Емський указ 1876 року ще більше посилив мовну репресію, спрямовану на русифікацію українців. "7 серпня – 201-а річниця від дня народження Пантелеймона Куліша (1819–1897). З цієї...