У Південній Кореї практично виключили реактивацію «SARS-CoV-2» або повторному зараженню як причину «рецидивів».
Позитивні результати тестів у деяких видужалих від коронавируса не є свідченням, що організм заразився «SARS-CoV-2» знову або вірус раніше пішов в ремісію, а потім знову активізувався, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.
Причина - у високій чутливості ПЛР-тестів, які визначають вже неактивні фрагменти вірусу, цитують експерта з інфекційних захворювань з Південної Кореї.
Раніше медики в цій країні стривожили світову громадськість повідомленням, що 277 вилікувалися від «COVID-19» людина, коли їх протестували знову через тижні після одужання, показали позитивний результат.
Через таких випадків ВООЗ засумнівалася в формуванні імунітету до коронавірус і порадила не поспішати з введенням «імунних паспортів».
Однак, як заявив вчора на прес-конференції Про Мен-дон, глава Національного клінічного комітету Південної Кореї по боротьбі з інфекційними хворобами, хибнопозитивні результати з'являються через те, що проведений ретельно тест за методом полімеразної ланцюгової реакції визначає в аналізі вже окремі фрагменти «розібраного», інактивованого коронавіруса.
Він пояснив, що при ПЛР генетичний матеріал вірусу багаторазово реплицується, щоб його «засікти» тестом, і без різниці, буде це РНК активного вірусу або тільки фрагменти «убитого», які довго можуть залишатися в організмі, поки той остаточно від них не очиститься.
«Період напіврозпаду» епітеліальної клітини з носоглотки - до трьох місяців, і тому РНК вірусу в ній можна знайти і через один-два місяці після відмирання клітини. Тести виявили рибонуклеїнової кислоту вже «мертвого» вірусу», - підкреслив О, завідувач відділення інфекційних хвороб лікарні Сеульського національного університету.
Професор зазначив: малоймовірно, що вірус залишається в організмі назавжди, як герпес, ВІЛ або гепатит B: «Він не проникає в ядро клітини і не зчіплюється з ДНК пацієнта; це означає, що вірус не дає хронічну інфекцію».
Раніше в Корейських центрах по контролю і профілактиці захворювань заявили, що «повторні» пацієнти, по-видимому, мають або незначну, або, що ймовірніше, нульову контагиозность.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...