За словами Гончара, для роботи газопроводу не готова інфраструктура з російської сторони. Він вважає, що навіть якби 1 січня 2020 року сталася церемонія перерізання блакитний стрічки і запалювання факела, це було б бутафорією, оскільки в цілому ГТС не була б функціональною.
Як приклад він навів оголошення про тендер 8 червня на те, щоби були запропоновані поставки опор для монтажу технологічних трубопроводів до транспортування на компресорній станції Слов'янська в районі Усть-Луги (тобто там, де знаходиться точка старту Північного потоку-2). "Якщо компресорна станція не готова до роботи зараз (а вона повинна була бути готова ще в минулому році), тоді про який запуск Північного потоку-2 могла йти мова навіть в разі, якби труба була покладена? Тобто російська сторона, Газпром свідомо йшов на обман не лише своїх партнерів в рамках консорціуму з реалізації цього проекту, але і європейських політиків ", - сказав Гончар.
Експерт вважає, що прагнення російського Газпрому добудувати відсутні кілька відсотків труби не вичерпує всю глибину проблеми запуску газопроводу в цілому. "Газотранспортна система, що працює з надвисоким тиском, не працюватиме, навіть якщо труба буде укладена, але інша периферія не підготовлена до цього. Тому американські санкції б'ють точково, дуже адресно, і, в принципі, вони свого досягають, що було продемонстровано як торік, так і зараз ", - підсумував Гончар.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...