"Північний потік-2": Експерт викрив Кремль у черговому обмані

Навіть якби 1 січня 2020 року сталась церемонія перерізання блакитної стрічки й запалювання факела, це було б бутафорією, вважає Гончар.

Навіть якщо російський Газпром закінчить прокладку труб газопроводу Північний потік-2, він все одно не готовий до роботи. Таку думку висловив експерт з енергетики Михайло Гончар, передають Патріоти України з посиланням на Радіо Свобода.

За словами Гончара, для роботи газопроводу не готова інфраструктура з російської сторони. Він вважає, що навіть якби 1 січня 2020 року сталася церемонія перерізання блакитний стрічки і запалювання факела, це було б бутафорією, оскільки в цілому ГТС не була б функціональною.

Як приклад він навів оголошення про тендер 8 червня на те, щоби були запропоновані поставки опор для монтажу технологічних трубопроводів до транспортування на компресорній станції Слов'янська в районі Усть-Луги (тобто там, де знаходиться точка старту Північного потоку-2). "Якщо компресорна станція не готова до роботи зараз (а вона повинна була бути готова ще в минулому році), тоді про який запуск Північного потоку-2 могла йти мова навіть в разі, якби труба була покладена? Тобто російська сторона, Газпром свідомо йшов на обман не лише своїх партнерів в рамках консорціуму з реалізації цього проекту, але і європейських політиків ", - сказав Гончар.

Експерт вважає, що прагнення російського Газпрому добудувати відсутні кілька відсотків труби не вичерпує всю глибину проблеми запуску газопроводу в цілому. "Газотранспортна система, що працює з надвисоким тиском, не працюватиме, навіть якщо труба буде укладена, але інша периферія не підготовлена до цього. Тому американські санкції б'ють точково, дуже адресно, і, в принципі, вони свого досягають, що було продемонстровано як торік, так і зараз ", - підсумував Гончар.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кухня літа: Рецепти швидких, смачних та простих страв з кабачків

п’ятниця, 15 липень 2022, 23:55

Страви з кабачків – це те, без чого важко уявити собі літо! Цей овоч дуже універсальний – з кабачків можна готувати перші, другі страви та закуски. Рецепти з кабачками дуже прості у приготуванні, то ж з ними впорається будь-хто. Окрім своїх корисних вл...

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.