"Північний потік-2": Євросоюз влаштував демарш через санкції США

4 червня в Сенат США внесли законопроект про розширення санкцій проти «Північного потоку – 2». Документ спрямований на блокування завершення будівництва газопроводу.

Майже всі країни Європейського союзу підписали ноту протесту, яка вимагає від США припинити втручання в будівництво газопроводу ”Північний потік-2“, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

За словами одного з європейських депутатів, 12 серпня відбувся демарш, в якому взяли участь 24 держави-члена ЄС. Нота протесту проти санкцій політики США була передана в Держдепартамент.

Таким чином, брати участь у демарші відмовилися тільки три країни ЄС. Які саме – поки невідомо. “Ми дуже стурбовані зростаючим застосуванням санкцій Сполученими Штатами проти європейських компаній і інтересів. Європейський Союз вважає екстериторіальне застосування санкцій порушенням міжнародного права”, – йдеться в документі.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

У Черкасах коронавірус забрав життя вчительки

понеділок, 28 вересень 2020, 12:48

Жінка поступила до лікарні у вкрай тяжкому стані, бо мала багато супутніх хвороб: захворювання серцево-судинної системи, захворювання легень та надлишкову вагу. Вчителька початкових класів черкаської школи №29, яка хворіла на коронавірус, померла в су...

Нагірний Карабах: Історія конфлікту, і чим це схоже на Донбас, - ЗМІ

понеділок, 28 вересень 2020, 12:36

Останні дні весь світ говорить про новий виток військового конфлікту в Нагірному Карабасі. Вірменія і Азербайджан, які оспорюють право за контроль над цією територією, ввели військовий стан. Почалися повномасштабні бойові дії. Во времена Российской имп...