Плач, "вато"! - Генсек НАТО поділився перебігом розмови з Зеленським у Нью-Йорку

Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг повідомив, що український президент Володимир Зеленський під час зустрічі з ним у Нью-Йорку піднімав тему вступу України до Альянсу.

"Коли я зустрічався із Зеленським у Нью-Йорку кілька днів тому, він піднімав питання членства для України в НАТО", — сказав він на прес-конференції в Колумбійському університеті, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Столтенберг додав, що Зеленський сам ініціював обговорення цього питання.

Про терміни вступу України до НАТО наразі нічого не відомо. "Для України важливо провести реформи — модернізувати і зміцнювати українські інститути безпеки і оборони, боротися з корупцією, посилювати верховенство права", - додав Столтенберг.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Коли нема грошей - включаємо мізки: Українці створили "Гелендваген" на базі старого УАЗа

середа, 22 січень 2020, 4:00

Тепер унікальне авто виставили на продаж. "Этот тюнингованный автомобиль выставили на продажу. Источник называет владельца автомобиля шутником. В объявлении он написал, что этот Гелендваген пятилитровый и с пробегом в 10 тыс. км. Вместе с тем признают...

Хіти тижня. "Коли зуби згниють", - політолог про повернення Донбасу (відео)

середа, 22 січень 2020, 1:00

Відомий український політолог і блогер Кирило Сазонов спрогнозував, що Україні не вдасться повернути Донбас протягом найближчих п'яти років. У програмі "Гостре питання" на ObozTV Сазонов прокоментував заяву тимчасового повіреного у справах США в Україн...