Пластик, водорості і фекалії: Після шторму окупований Севастополь перетворився на "смітник" (фото)

До анексії в Севастополі регулярно працювали два сміттєзбирача, які обслуговували всі бухти міста. Тепер же, схоже, забруднення досягло таких масштабів, що сміттєзбирачів потрібно в десять разів більше.

Підсумком шестирічного «господарювання» окупантів у анексованому Криму стало тотальне забруднення моря: про це говорять не тільки величезні потоки фекалій в Коктебелі, а й гори сміття, що заполонили акваторію Севастополя після шторму, передають Патріоти України з посиланням на Крим.Реалії.

Поверхня Артилерійської бухти в центральній частині міста покрита пластиком, водоростями що гниють, целофановими пакетами, фекаліями.Сміття частково принесли хвилі, частково воно потрапило з каналізаційних стоків. У Артбухту виходить колектор, який збирає каналізацію з великої території вулиці Одеської. Біля виходу труби в частині бухти в центрі Севастополя часто збираються острова з відходів. Бухтою плавають пластикові пляшки, пакети, харчові відходи, фекалії, трупи птахів.

«Сміттєві острова» дрейфують біля порома, прогулянкових катерів і місцевих рибалок.
По сусідству з Артилерійською бухтою знаходиться головний центральний пляж міста - «Мис Кришталевий». Але пляж через засмічення акваторії не закривали.

З акваторією справа йде гірше - її прибирати нікому. Раніше окупанти повідомляли про відсутність в місті судна-сміттєзбирача в робочому стані.

За повідомленнями місцевих жителів, на багато пляжів Севастополя шторм також виніс сміття, яке прибирають орендарі.У червні в акваторії Артилерійської бухти в присутності місцевих ЗМІ провели випробування катамарана-сміттєзбірника місцевого виробництва. Але коли сміттєзбирачі почнуть регулярно очищати бухту, влада не повідомляла. За підрахунками місцевих фахівців, Севастополю потрібно близько двадцяти таких сміттєзбирачів.

До анексії в Севастополі регулярно працювали два сміттєзбирача, які обслуговували всі бухти міста. Тепер же, схоже, забруднення досягло таких масштабів, що сміттєзбирачів потрібно в десять разів більше!

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Сексуальна наречена зіркового футболіста виклала в соцмережу еротичні світлини

четвер, 13 серпень 2020, 21:59

Красуня відпочиває в Монако.

Кінець "Дроворубу": США звинуватили російську військову розвідку у створенні шпигунської програми

четвер, 13 серпень 2020, 21:45

Як зазначають американські спецслужби, "Дроворуб" є загрозою системам національної безпеки, Пентагону і основним клієнтам оборонної промисловості, які використовують систему Linux. Агентство національної безпеки і Федеральне бюро розслідувань США звину...