Плекання у людства комплексу неповноцінності: Мережу підірвало відео з помстою роботів

Блогери з США зняли пародійний ролик про те, як роботи можуть відреагувати на приниження з боку людей.

В оприлюдненому на YouTube ролику можна побачити, як розробники знущаються над своїми творіннями. Вони пхають ногами, б'ють, з усієї сили кидають предмети в електронну людину Boston Dynamics, намагаючись перешкодити їй виконати завдання. Однак робот витримує всі випробування, передають Патріоти України.

Також на відео відображений вельми примітний момент – робот вириває ключку у співробітника Boston Dynamics, якою той хоче його побити. Закінчується ролик тим, що роботу "зриває дах" і він починає бити розробників у відповідь і навіть бере їх на приціл пістолета.

Тільки в кінці відео стає ясно, що це майстерна постановка, а роль робота виконувала людина.

За добу дане відео вже подивилося більше 1,7 мільйона осіб. Коментатори вражені тим, як творці ролика їх "розвели".

Відзначимо, що американська компанія Boston Dynamics відома на весь світ завдяки своїм високотехнологічним роботам. Компанія постійно працює над поліпшенням своїх розробок –вони вже вміють бігати по пересіченій місцевості, ловити і переміщати вантажі, і навіть робити сальто.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"У нас три года нет воды горячей. - Не волнуйтесь, сделаем тут, наверное, физкультурный комплекс": Реакція Медведєва на уклінне прохання росіянки шокувала мережу (відео)

середа, 13 листопад 2019, 18:49

Росіянка впала на коліна перед російським прем'єром, благаючи про гарячу воду... «Я устала ходить по всем инстанциям! Я инвалид второй группы, обращалась во все инстанции. У нас три года нет воды горячей», — сказала Кадукіна Медведєву, стоячи на коліна...

"Мені можна": У Франківську вчитель курив в класі під час уроку (відео)

середа, 13 листопад 2019, 18:36

Студент, який потерпає від астми, декілька разів просив вчителя припинити курити або вийти на вулицю, але той на зауваження не звертав уваги. Вчитель Івано-Франківського вищого професійного училища №13 курив у класі під час уроку, чим наразив на небезп...