Плекання у людства комплексу неповноцінності: Мережу підірвало відео з помстою роботів

Блогери з США зняли пародійний ролик про те, як роботи можуть відреагувати на приниження з боку людей.

В оприлюдненому на YouTube ролику можна побачити, як розробники знущаються над своїми творіннями. Вони пхають ногами, б'ють, з усієї сили кидають предмети в електронну людину Boston Dynamics, намагаючись перешкодити їй виконати завдання. Однак робот витримує всі випробування, передають Патріоти України.

Також на відео відображений вельми примітний момент – робот вириває ключку у співробітника Boston Dynamics, якою той хоче його побити. Закінчується ролик тим, що роботу "зриває дах" і він починає бити розробників у відповідь і навіть бере їх на приціл пістолета.

Тільки в кінці відео стає ясно, що це майстерна постановка, а роль робота виконувала людина.

За добу дане відео вже подивилося більше 1,7 мільйона осіб. Коментатори вражені тим, як творці ролика їх "розвели".

Відзначимо, що американська компанія Boston Dynamics відома на весь світ завдяки своїм високотехнологічним роботам. Компанія постійно працює над поліпшенням своїх розробок –вони вже вміють бігати по пересіченій місцевості, ловити і переміщати вантажі, і навіть робити сальто.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

У пари нільських крокодилів у Харківському зоопарку народилися дитинчата (відео)

вівторок, 23 липень 2019, 8:24

У зоопарках крокодили часто скидають кладку в воду, і яйця гинуть. «Яйця нільських крокодилів щільні, але за час інкубації шкаралупа стає тоншою. Коли прийшов час, крокодильчики, прогризаючи в шкаралупі отвір, вибралися зі своїх «будиночків» і почали в...

"Тремти, Росіє!": Американський експерт розповів, чому Кремлю потрібно боятися українську армію

вівторок, 23 липень 2019, 8:05

Дослідник звертає увагу, що українські збройні сили значно підвищили рівень керованості, тренованості та професіоналізму в останні роки. «Бійся, Росія: Українська армія стає силою, з якою потрібно рахуватися». З такою назвою вийшла стаття дослідника ам...