Племінник Ху*ла очолить у Росії партію "Народ проти корупції"

Рішення про призначення Путіна головою партії буде прийнято 5 липня на з’їзді.

Роман Путін

Двоюрідний племінник глави Росії, колишній співробітник ФСБ і підприємець Роман Путін очолить партію «Народ проти корупції». Як повідомляється на сайті політичної організації, рішення про призначення Романа Путіна головою партії буде прийнято 5 липня на з’їзді, передають Патріоти України.

Уточнюється, що Роман Путін вступив в партію 20 червня. «Роман Ігорович має великий досвід громадської і політичної діяльності, в області державної служби. Ефективний підприємець. Партія отримає новий імпульс у розвитку антикорупційної діяльності, реалізації різних соціальних проєктів», – йдеться в заяві партії.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Страшні відсотки": Як президент України на іпотеку "попав"

п’ятниця, 14 серпень 2020, 7:24

За його словами, українці повинні мати можливість придбати житло в кредит під доступні відсотки – хоча б під 10% річних. Президент України Володимир Зеленський розповів про свій минулий складний досвід з іпотекою на квартиру. За його словами, тоді були...

"Недалекий Путін і одні ідіоти при владі", - Губерман про Росію

п’ятниця, 14 серпень 2020, 7:10

Для Путіна російського народу просто не існує. Російський і ізраїльський поет Ігор Губерман вважає, що у владі в Росії перебувають одні "ідіоти", а сам лідер країни Володимир Путіна – "недалека людина", передають Патріоти України з посиланням на Гордон...