Те, що відео знімала саме ця людина, доводять окремі деталі. Наприклад, в одному з епізодів чоловік з прихованою камерою надиктовує номер свого мобільного. Перевіривши його, журналісти дізналися, що користується ним Дмитро Штанько. Цей же номер вказаний як контактний у компанії «ФК «Фінгрант», її власником і керівником значиться Штанько. Фірма зареєстрована в Києві, займається фінансовим лізингом та кредитуванням. Сам Штанько має харківську реєстрацію, хоча нині проживає в Києві.
Саме як керівник «Фінгранту» Дмитро Штанько фігурує в судових матеріалах. Зокрема, наприкінці липня 2019-го Печерський райсуд Києва слухав справу, в якій йдеться про дачу 168 000 гривень хабаря. Він призначався найімовірніше посадовим особам Фонду гарантування вкладів фізосіб – за підписання договору оренди офісного приміщення між на той момент вже ліквідованим банком «Хрещатик» і «Фінгрантом», а передавав гроші особисто Штанько. При цьому в провадженні він проходить як свідок.Розслідуванням цього провадження займалося Головне слідче управління Нацполіції. Обставини справи наштовхують на гіпотезу про те, що Штанько в ній діяв в інтересах слідства. Про це говорить не лише його статус свідка, попри дачу хабаря, а й те, що він швидко втратив інтерес до офісу, за оренду якого дав хабар.Також варто зазначити, що батько Дмитра Штанька – Олександр – раніше був топ-посадовцем в системі МВС, був у званні генерала-лейтенанта. Під час однієї з рекрутингових зустрічей Дениса Єрмака згадується ім’я Олександра Штанька, а Дмитро Штанько, який також був присутній на цій зустрічі, підтверджує, що це його батько.
У великій біографічній довідці про Олександра Штанька згадуються і його сини, в тому числі – Дмитро. В довідці вказано, що «Дмитро та Артем – здобули науковий ступінь кандидата юридичних наук та займаються викладацькою та науковою діяльністю в системі МВС України».Нагадаємо, у неділю нардеп від «Слуги народу» Гео Лерос виклав на своїй сторінці у ФБ частину відео, з якого стає зрозумілим, що брат Андрія Єрмака, який на той момент був помічником президента Володимира Зеленського, проводить співбесіди на державні посади, в тому числі – найвищого рівня. Зокрема, Єрмак-молодший «пропускав через себе» кандидатів на посади очільників «Укренерго», «Укрзалізниці», Мінінфраструктури тощо.
Журналісти Bihus.Info отримали від нардепа більше відеофайлів, загалом – майже 30 годин. З них випливає, що значна частина зустрічей «команди Єрмака» присвячена обговоренню можливості припинення бізнесового росту компанії «ТІС» (найбільший приватний порт в Україні) і впливу в Україні її міжнародного партнера – однієї з найбільших у світі контейнерних компаній Maersk. «Нищити зв’язки» ТІС і Maersk Єрмак з помічниками планують нібито в інтересах конкурентів – одеської фірми «КТЛ Україна», яка, у свою чергу, є частиною потужної турецької компанії Kinay Group.
Керівники «КТЛ Україна» підтвердили Bihus.Info, що Денис Єрмак раніше працював в їх компанії, а наприкінці 2019-го відправляв до них свого посередника Володимира Лебедєва (про що свідчать відеозаписи). Разом з тим вони заперечують, що готові були платити за діяльність проти конкурентів. Натомість на відео з розмови помічників Єрмака-молодшого випливає, що турецький бізнес готовий сплачувати по 300 тисяч доларів на місяць за реалізацію їхніх цілей. Сам Єрмак також згадував про можливість отримання фінансування на цю діяльність.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...