"По-братньому": Білорусь вислала аташе РФ через шпигунство

В російському посольстві стверджують, що він просто завершив своє відрядження і повернувся в РФ.

Білорусь вислала Романа Спиридонова, військового аташе Російської Федерації. Причиною цього стала ймовірна шпигунська діяльність співробітника посольства. Інформацію про можливу висилку аташе опублікували в телеграмі-каналі HARBATSEVICH ex ХБ, передають Патріоти України.

"Дехто припускає, що він був висланий в зв'язку з діяльністю, яку не можна назвати дипломатичною. Однак, сам Спиридонов не дипломат, а професійний розвідник. Він залишив свій пост у Франції зі шпигунським скандалом. У нього є звання героя Росії, але в Білорусі йому не дозволили розвернутися", - йдеться в повідомленні.

У свою чергу прес-секретар посольства Росії в Мінську Олексій Москальов заявив, що Роман Спиридонов, аташе з питань оборони посольства Росії в Мінську, завершив свою відрядження і повернувся в Росію.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...