"По кому дзвони дзвонять?": У Вашингтоні Тимошенко обговорила ситуацію в Україні з посадовцями Білого дому

Багато уваги було приділено боротьбі з корупцією у вищих ешелонах влади, невід'ємною частиною якої ЮВТ і Ко є ось уже більше двадцяти років...

Юлія Тимошенко

У п’ятницю, 9 лютого, в рамках робочого візиту до США голова партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко провела зустріч із помічником державного секретаря США у справах Європи та Євразії Весом Мітчеллом. Сторони обговорили шляхи досягнення стійкого миру на Сході України та ситуацію в анексованому Криму, - передають Патріоти України з посиланням на прес-службу "Батьківщини".

Також особливу увагу було приділено боротьбі корупцією: йшлося про ефективність функціонування вже існуючих антикорупційних інституцій і перспективи створення Антикорупційного суду, який би був повністю незалежним.

Юлія Тимошенко і Вес Мітчелл

У рамках візиту до США Тимошенко разом з делегацією від "Батьківщини" провела низку зустрічей з американськими високопосадовцями, а також взяла участь у Національному молитовному сніданку за присутності президента США.

Зі Спеціальним представником державного департаменту США з питань України Куртом Волкером Юлія Тимошенко обговорила перспективи врегулювання конфлікту на Сході України, можливості запровадження миротворчої місії ООН на Донбасі та питання двостороннього співробітництва між США та Україною. Лідер "Батьківщини" та Спеціальний представник Держдепу США детально обговорили внутрішньополітичну та економічну ситуацію в Україні та на її вплив на перспективу досягнення стійкого миру на Донбасі. Тимошенко і Волкер були одностайні у необхідності досягнення конкретних результатів роботи антикорупційних інституцій в Україні. Йшлося про повагу до верховенства права і дотримання демократичного політичного процесу в контексті наступних президентських і парламентських виборів.

Юлія Тимошенко і Курт Волкер

Ситуація в Україні, зокрема питання, пов’язані з агресією Росії проти нашої держави, та надання летальної зброї Сполученими Штатами Америки Україні – про це йшлося на зустрічі Юлії Тимошенко з головою Комітету із закордонних справ Сенату США Бобом Коркером.

На зустрічі Тимошенко із високопоставленим членом Республіканської партії США, сенатором Марко Рубіо в основному йшлося про безпекову та соціальноекономічну ситуацію в Україні. Марко Рубіо також прийняв запрошення Тимошенко у зручний час разом із колегами відвідати Україну.

Юлія Тимошенко і Марко Рубіо

На зустрічі лідера "Батьківщини" з керівництвом Комітету з питань розвідки Палати представників Конгресу США було акцентовано на необхідності боротьби з корупцією у вищих ешелонах влади України, створення і зміцнення антикорупційних органів та запровадження парламентсько-громадського контролю за силовими відомствами.

Також у рамках робочого візиту до США Тимошенко провела зустріч з колишнім астронавтом, сенатором Біллом Нельсоном.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Гуляй, Расеюшка!": Горілка, пельмені, матрьошка, борщ та інше "ісконно рускоє", що Москва прибрала до рук у інших народів

п’ятниця, 14 травень 2021, 0:18

За тисячоліття свого існування Росія привласнила собі безліч речей, символів і навіть страв у інших народів. "Ни матрешка, ни самовар, ни даже водка не являются "ру***ими" изобретениями", - уверяет эксперт. ВОДКА. Так, по данным Леусенко, ныне традици...

Місяцями не втрачає товарного вигляду: В Україні вивели унікальну цибулю, яка не потребує поливу

п’ятниця, 14 травень 2021, 0:08

Сорт стійкий до шкідників і хвороб. Селекціонери з науково-дослідної станції "Маяк", що у Крутах, вивели сорт цибулі, який місяцями не втрачає товарного вигляду, передають Патріоти України з посиланням на Аgronews. Як розповіли науковці, новий сорт наз...