Поблизу популярного одеського пляжу виловили ... кулемет (фото, відео)

Кулемет Максима - станковий кулемет, розроблений британським зброярем американського походження Хайремом Стивенсом Максимом в 1883 році. Кулемет Максима став одним з родоначальників автоматичної зброї.

Незвичайну знахідку піднесло Чорне море одеситам. На дні в районі популярного пляжу «Ланжерон» дайвери виявили кулемет Максима. За словами керівника дайвінг-центру «Океан» Ростислава Курочкіна, в результаті штормової погоди сильне морське підводна течія розмила шар піску, під яким знаходився артефакт, передають Патріоти України.

«Швидше за все, кулемет має відношення до подій оборони або звільнення Одеси від нацистських загарбників в роки Другої світової війни 1941-1944 років», - вважає Курочкін.Підняти на поверхню унікальну знахідку дайверам допомогли офіцери Військової академії і гарнізонний військовий капелан Василь Вирозуб. Дайвери обіцяють привести зброю в порядок і передати його в військово-історичний музей академії, щоб «майбутні офіцери могли власноруч в прямому сенсі торкнутися історії розвитку військового озброєння».

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Як з літ, так й з розуму: 71-річна Алла Пугачова в міні-шортах вразила шанувальників (фото)

вівторок, 4 серпень 2020, 12:00

Артистка запалила на вечірці разом з чоловіком.

Як виглядали дівчата в СРСР і США в 1980-х роках (фото)

вівторок, 4 серпень 2020, 8:50

Як відомо, саме в другій половині 80-х, в період "перебудови" економіки, досяг свого піку товарний дефіцит в СРСР. У мережі показали, як виглядали дівчата в США в 1980-х роках і порівняли їхній одяг з одягом дівчат в СРСР у ті самі часи. Так, на фото, ...