Почалися масштабні дослідження: Вчені знайшли дешеві ліки від коронавірусу

Медики вже рекомендують людям приймати взимку вітамін D у невеликих кількостях.

У Британії почали дослідження вітаміну D для боротьби з коронавірусом, передають Патріоти України з посиланням на Daily Mail.

Раніше в перебігу декількох місяців медики лише збирали інформацію про докази вплив вітаміну на пацієнтів з Covid-19. Тоді оприлюднили дані, що прийом добавок по 3 рази на день може допомогти. Адже вже з'ясували, що переважна кількість людей з позитивним результатом тесту на Covid-19 не мають достатньої кількості вітаміну D в організмі.

Тепер лікарі проведуть дослідження, щоб зрозуміти, чи може ця дешева добавка врятувати життя людям. Для цього вчені набирають 5 тисяч добровольців, щоб дати їм добавку, яку слід приймати протягом 6 місяців. Внаслідок цього буде доведено, чи схильні учасники експерименту до меншого ризику зараження вірусом і розвитку важкого перебігу хвороби в зимові місяці.

"З'являється все більше доказів того, що вітамін D може знизити ризик респіраторних інфекцій, при цьому деякі недавні дослідження показують, що люди з більш низьким рівнем вітаміну D можуть бути більш сприйнятливими до коронавірусу", - сказав професор Адріан Мартіно.

Експерти кажуть, що прийом більшої кількості вітаміну не представляє небезпеки, оскільки вітамін нешкідливий, і організм просто видаляє будь-які надлишки. У той же час багато британців і американців мають дефіцит вітаміну D. Частіше його виявляють у людей похилого віку, або людей з надмірною вагою. Також часто дефіцит вітаміну у людей темношкірої і азіатської рас.

Медики вже рекомендують людям приймати взимку вітамін D у невеликих кількостях. Але гарантії його боротьби з коронавірусом поки немає.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Гуляй, Расеюшка!": Горілка, пельмені, матрьошка, борщ та інше "ісконно рускоє", що Москва прибрала до рук у інших народів

п’ятниця, 14 травень 2021, 0:18

За тисячоліття свого існування Росія привласнила собі безліч речей, символів і навіть страв у інших народів. "Ни матрешка, ни самовар, ни даже водка не являются "ру***ими" изобретениями", - уверяет эксперт. ВОДКА. Так, по данным Леусенко, ныне традици...

Місяцями не втрачає товарного вигляду: В Україні вивели унікальну цибулю, яка не потребує поливу

п’ятниця, 14 травень 2021, 0:08

Сорт стійкий до шкідників і хвороб. Селекціонери з науково-дослідної станції "Маяк", що у Крутах, вивели сорт цибулі, який місяцями не втрачає товарного вигляду, передають Патріоти України з посиланням на Аgronews. Як розповіли науковці, новий сорт наз...