Почалися масштабні дослідження: Вчені знайшли дешеві ліки від коронавірусу

Медики вже рекомендують людям приймати взимку вітамін D у невеликих кількостях.

У Британії почали дослідження вітаміну D для боротьби з коронавірусом, передають Патріоти України з посиланням на Daily Mail.

Раніше в перебігу декількох місяців медики лише збирали інформацію про докази вплив вітаміну на пацієнтів з Covid-19. Тоді оприлюднили дані, що прийом добавок по 3 рази на день може допомогти. Адже вже з'ясували, що переважна кількість людей з позитивним результатом тесту на Covid-19 не мають достатньої кількості вітаміну D в організмі.

Тепер лікарі проведуть дослідження, щоб зрозуміти, чи може ця дешева добавка врятувати життя людям. Для цього вчені набирають 5 тисяч добровольців, щоб дати їм добавку, яку слід приймати протягом 6 місяців. Внаслідок цього буде доведено, чи схильні учасники експерименту до меншого ризику зараження вірусом і розвитку важкого перебігу хвороби в зимові місяці.

"З'являється все більше доказів того, що вітамін D може знизити ризик респіраторних інфекцій, при цьому деякі недавні дослідження показують, що люди з більш низьким рівнем вітаміну D можуть бути більш сприйнятливими до коронавірусу", - сказав професор Адріан Мартіно.

Експерти кажуть, що прийом більшої кількості вітаміну не представляє небезпеки, оскільки вітамін нешкідливий, і організм просто видаляє будь-які надлишки. У той же час багато британців і американців мають дефіцит вітаміну D. Частіше його виявляють у людей похилого віку, або людей з надмірною вагою. Також часто дефіцит вітаміну у людей темношкірої і азіатської рас.

Медики вже рекомендують людям приймати взимку вітамін D у невеликих кількостях. Але гарантії його боротьби з коронавірусом поки немає.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Загадку лохнеського чудовиська розкрили українські вчені

п’ятниця, 27 листопад 2020, 1:00

В океанах, морях, озерах існують хвилі, які побачити своїми очима практично неможливо, адже вони прокочуються в товщі води. Тому їх назвали внутрішніми. — Сразу скажу, что наша группа не ставила задачу разгадать тайну лох-несского чудовища, но получило...

Неможливо відірвати погляд: Художниця перетворює макіяж на маленькі твори мистецтва (фото)

п’ятниця, 27 листопад 2020, 0:07

Хто б міг подумати, що повіки можуть бути полотном. Візажист з Ізраїлю на ім'я Тал Пелег опанувала мистецтво макіяжу досконало, і тепер її роботи більше нагадують картини, ніж звичний мейкап. Малюнки, які вона створює на повіках, дуже крихітні, але спо...