Зокрема, на лайнері вони піднялися в небо 1 січня 2020 року, а спустилися на землю знову в 2019-му, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.
Так трапилося тому, що різниця в часі між цими двома країнами становить 23 години.
Зазначається, що під час вильоту Boeing 787-9 Dreamliner із Окленда на годиннику було 9:55, а після приземлення у Папеете на острові Таїті стрілки показували вже 15:55, однак ще 31 грудня 2019-го.
Водночас політ тривав лише чотири з половиною години. Відповідні дані наводить портал Flightradar24.
Додамо, що згідно з інформацією сервісу, таку ж подорож у часі зробили й пасажири рейсу Токіо – Лос-Анджелес. Їхній літак вилетів із Японії після опівночі 1 січня 2020 року, а приземлився у США знову в 2019-му. Отже, у щасливчиків було достатньо часу, щоб знову відсвяткувати настання Нового року.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...