Подвійне життя Піксі-Хуараче: Господиня випадково з'ясувала, що її кіт таємно жив на два будинки і мав дві клички (фото)

Обидва сімейства були впевнені, що є єдиними власниками хитрої тварини.

Мешканка Мексики Марі Лоре Барра випадково виявила, що її кіт на прізвисько Піксі веде подвійне життя. Свою історію Марі розповіла в соцмережі Facebook в кінці жовтня, а зараз її активно підхопили світові ЗМІ, передають Патріоти України.

Піксі, який ще маленьким кошеням оселився в будинку мексиканки два роки тому, мав незалежний характер і часто йшов з дому, зникаючи за кілька днів. Марі не дуже турбувалася, вважаючи, що він вивчає околиці, ганяється за птахами і займається іншими котячими справами.

Одного разу Піксі повернувся додому з новим нашийником. Запідозривши, що у нього могла з'явитися інша сім'я, жінка написала записку і засунула її під нашийник свого вихованця. «Його звуть кошеня Піксі. Я думаю, у нього два будинки. Ха-ха», - говорилося в ній.

Пізніше кіт пішов гуляти, а потім повернувся з іншого запискою: «Тут його називають Хуараче. Безумовно у нього два будинки, ха-ха. Вітаємо! Інші батьки кошеняти».
Виявилося, що другі господарі кота живуть в декількох кварталах від будинку Барри. Як повідомляє видання Oddity Central, обидва сімейства були впевнені, що є єдиними власниками хитрої тварини. Вони продовжують ділити опіку над Піксі-Хуараче, який, незважаючи на викриття, отримує подвійні порції їжі і ласки.
Час від часу господарі обмінюються записками. Так, Марі повідомила, що возила кота на огляд до ветеринара - на випадок, якщо другі його власники також планували подібний візит.

«Піксі пощастило. Деякі коти взагалі не мають дому, не кажучи вже про два відразу. Я знаю, що вони хороші люди - тому що піклуються про нього», - каже Барра.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Вихідні по-президентськи: У мережі опублікували фото Олександра Лукашенка з рідного села

субота, 25 січень 2020, 18:49

Малою батьківщиною Лукашенко є агромістечко Олександрія в Могильовській області. «Знімок зроблений просто посеред села, доступ місцевим жителям там не закритий», – йдеться у підписі до фото. . У повідомленні також наголошується, що Лукашенка бачили на...

Йшов пішки на підконтрольну Україні територію: На Донбасі знайдено чоловіка, який страждає розладом пам'яті

субота, 25 січень 2020, 18:36

Документів чоловік при собі не мав. Документів чоловік при собі не мав. «Чоловік представляється Ларіним Миколою Мінаевичем, 31.12.1941 р.н.. За його словами, він живе в м. Молодогвардійськ (ОРЛО) в гуртожитку № 6 по вул. Молодіжна, д. 9 і прямував піш...