Пограбування століття: З музею викрали коштовностей на понад 1 млрд євро

25 листопада в німецькому місті Дрезден був пограбований музей ювелірних виробів "Зелене склепіння".

Зловмисники проникли в Дрезденський замок відразу після того, як його знеструмили і відключили сигналізацію, передають Патріоти України з посиланням на Bild.

Відзначається, що злодії підпалили електрощиток і після короткого замикання увійшли в музей. Викрадені були лише дорогоцінні вироби. Більші експонати, такі як вази і картини, не були вкрадені.

Співробітники музею запевнили, що сума вкраденого становить понад 1 млрд євро. Були викрадені речі з саксонської спадщини, які збиралися протягом століть місцевими жителями.

У Німеччині це пограбування називають найбільшим в післявоєнний період.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Китайський гороскоп: Чого чекати у 2021-му тим, хто народився у рік Кота

неділя, 17 січень 2021, 11:48

Особливі успіхи чекають на тих, хто займається інформацією та знаннями, новими напрямами в сучасних технологіях. Для тих, хто народився у рік Кота, 2021-й стане досить успішним періодом – на противагу від минулого, з'явиться набагато більше можливостей...

Кремль у шоці: Поклонська закликала розпочати перемовини з Україною щодо Криму

неділя, 17 січень 2021, 11:36

Можливо, таким чином правляча верхівка використовує запроданку, щоб протестувати настрої росіян щодо відступу від доктрини "КримНаш". Нещодавно Поклонська виступила в соцмережах зі зверненням до колишнього президента України, глави української делегаці...