"Пока Суркис остается во главе "Динамо", деградация будет только продолжаться, но если уйдет...", - Фурса

Замкнуте коло прокляття вболівальника "Динамо" Київ.

Ігор Суркіс

Про це на своїй сторінці у Facebook пише відомий фінансист і блогер Сергій Фурса, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Команда уже 17 лет деградирует. При этом играет хуже, чем могла бы при таком финансировании. Команда и клуб работают неэффективно в связи с плохим менеджментом. Менеджмент плохой, потому что Суркис.

Это почти как гладиолус, только в футболе, и пока Суркис остается во главе клуба, ничего там не изменится и деградация будет только продолжаться.

Но если уйдет Суркис, то у команды не будет даже такого финансирования, которое есть сейчас, потому что футбольных клуб в бедной стране не может быть богатым и успешным как бизнес, а может быть либо бедным клубом-донором и работать как бизнес, либо игрушкой олигарха и быть относительно богатым.

А если олигарх уходит от управления клубом и передает это в руки профессионалов, продолжая финансировать, то клуб перестает быть игрушкой и значит – перестает быть интересным, а значит – никто не будет финансировать даже на текущем уровне."

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Маляр з автосервісу: РосЗМІ ідентифікували "двійника" Зеленського, якого помітили у московському метро (відео)

субота, 19 жовтень 2019, 20:29

Чоловік родом з Узбекистану, і про те, хто такий Володимир Зеленський, не мав жодного поняття. Особу чоловіка, який прославився в мережі завдяки своїй схожості з президентом України Володимиром Зеленським, змогли з'ясувати російські ЗМІ. Інтерв'ю з дві...

Проголосованого Радою замало: "ДНР" вимагає від Києва погодити закон про амністію

субота, 19 жовтень 2019, 20:17

У терористичній "ДНР" заявили, що прописана в Мінських угодах амністія для учасників подій 2014 року на Донбасі "їх не влаштовує". За словами так званої "обмудсвумен" Дар'ї Морозової, законодавство щодо зняття покарань зі злочинців з ними не було узгод...