"Показушник" Путін: У Росії спрогнозували результати зустрічі Путін - Макрон

"Абсолютно неможливо" припускати, що зустріч Путіна з Макроном призведе до зміни політики санкцій по відношенню до Росії.

Фото: 112 канал

Майбутня зустріч з президентом Франції необхідна президенту Росії, перш за все, як якийсь символ відсутності ізоляції РФ; зустріч апріорі не може принести ніяких "проривів".

Таку думку висловив російський журналіст Ігор Яковенко, повідомляють Патріоти України.

"Все, що робить Путін, має символічне значення. Ніякого значення сам зміст переговорів не має. Тому що і сам Путін, і світові лідери дуже добре розуміють, що відбувається. Для Путіна важливо, щоб зустріч з Макрона відбулася. Важливо, перш за все, для внутрішньої аудиторії, щоб показати, що ніякої ізоляції немає", - переконаний він.

Як припустив Яковенко, "буде якась імітація переговорів", без будь-якої "змістовної частини". "Напевно, буде порушено питання і Сирії, і України. Напевно, піде розмова про якісь економічні зв'язки. Але якихось проривних рішень бути в принципі не може, тому що у Макрона і Путіна діаметрально протилежні позиції з усіх питань. Особливо враховуючи, що Путін в принципі завжди грає в виграш з нульовою сумою - для нього в принципі неможливий якийсь варіант кооперації, варіант солідарної позиції ", - переконаний журналіст.

Він також констатував: обрання Макрона фактично ставить хрест на планах Кремля по розвалу Європи. "Цілком очевидно, що обрання Макрона є дуже серйозним фактом і дуже серйозним свідченням того, що єдина Європа зберігається, що надія Кремля на те, що проект об'єднаної Європи буде зруйнований, провалився. Все. На цьому можна вважати історію з розвалу великої Європи закінченою".

Яковенко також переконаний: "абсолютно неможливо" припускати, що зустріч Путіна з Макроном призведе до зміни політики санкцій по відношенню до Росії.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. За чий рахунок були "безкоштовні" освіта, медицина, квартири, "дешеві" ціни і тому подібне, - ЗМІ

субота, 15 травень 2021, 4:00

Цікава і корисна стаття, особливо для тих хто перейменовує Донецьк в Сталіно ... Шкода, що мало висвітлюється ця тема. А треба, щоб знали радєтєлі совдепії, за чий рахунок була “безкоштовна” освіта, медицина, квартири, “дешеві” ціни і тому подібне, пер...

З архіву ПУ. Надсилають "подарунок" на "Нову пошту": Українці стали жертвами шахрайської схеми

п’ятниця, 14 травень 2021, 23:55

Українцям по всій країні приходять "подарункові сертифікати на 1500 грн" на покупки в ювелірних магазинах, яких не існує. Сертифікати надсилають післяплатою у відділення "Нової пошти", однак щоб отримати "подарунок", доведеться віддати 90-150 грн і спл...