"Поклониться в ноги Украине": Заява Лебединського викликала напад люті у росіян

Відомий російський співак Олексій Лебединський заявив про обов'язок Росії просити вибачення в України і "поклонитися в ноги".

Олексій Лебединський

У соціальних мережах росіяни вражені зухвалістю і кинулися ображати співака і Україну, передають Патріоти України.

Відразу після різкої заяви на адресу Москви слова Лебединського взялися цитувати російські ЗМІ, при цьому реакція росіян на розтиражовані слова була різко негативною.

Шквал критики, який обрушився на співака говорить про величезний рівень злоби і обурення. "Хренов профессор!!! Чего под зад вышибли из США, так теперь будешь Россию хаять!!! Вали в Украину, там тебя встретят с распростертыми объятиями!!! Они любят таких предателей!!!" - звучить один з типових коментарів російського користувача.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...