Покинуті шахти, розбиті дороги, іржаві рейки прохідної вагонобудівного заводу: Як живе колишній Стаханов під прапорами бойовиків "ЛНР" (відео)

Місто Стаханов, яке після декомунізації стало Кадіївкою – депресивне, навіть за мірками окупованих територій.

Влітку 2014 року населений пункт був в опозиції до лідерів угруповання «ЛНР». Ватажка місцевих козаків Павла Дрьомова підірвали в машині після його погроз на адресу екс-лідера бойовиків «ЛНР» Ігоря Плотницького. Як там живуть люди сьогодні? Ексклюзивний репортаж у матеріалі журналістів спеціального проекту Радіо Свобода «Донбас.Реалії», передають Патріоти України.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Такого ніхто не очікував: Бацька зробив гучну заяву про війну на Донбасі

понеділок, 23 вересень 2019, 20:00

Президент Білорусі вважає, що військовий конфлікт між Україною і Росією на Донбасі неможливо врегулювати без участі США. Від Олександра Лукашенка надійшла несподівана заява щодо російсько-української війни. Так, президент Білорусі вважає, що бойові дій...

Хіти тижня. "В чем сила, брат, сестры-скрепоносицы?": Солістка "ВіаГри" з'явилась на обкладинці глянцю без трусів

понеділок, 23 вересень 2019, 18:30

Еріка Герцег, українська співачка, учасниця гурту «ВІА Гра», прикрасила обкладинку популярного чоловічого глянцю «MAXIM Russia». Співачка постала перед шанувальниками в сексуальному вигляді, позуючи без трусів. Відвертий пост з'явився на особистій стор...