Польща розгортає бригади територіальної оборони на своєму східному кордоні

Формально війська ТО Польщі не підпорядковуються керівництву НАТО, проте можуть виконувати певні функції в інтересах альянсу.

Польща розгортає дві бригади тероборони на кордоні з Україною та ще одну у столиці місті Варшава, передають Патріоти України з посиланням на УМП.

Учора, 18 березня 2021 року, очільник польського міністерства оборони підписав рішення про розширення структур територіальної оборони.

Три нові бригади частково охоплять територію діючих підрозділах у Мазовецькому, Люблінському та Підкарапарському воєводствах.

Будуть створені:

  • 18-а Варшавська столична бригада
  • 19-а Надбузька бригада тероборони (в місті Холм)
  • 20-а Перемишльська бригада тероборони.

Війська територіальної оборони Польщі – один з п’яти видів збройних сил Польщі, формування якого розпочалось 2015 року, як їх резервного компоненту.

Плани передбачають формування резервів, які будуть гранично налічувати до 50000 осіб частково зайнятих добровольців.

Війська територіальної оборони Польщі

Формально війська ТО Польщі не підпорядковуються керівництву НАТО, проте можуть виконувати певні функції в інтересах альянсу.

Так, передбачається використовувати їх для охорони та оборони маршрутів руху і колонних шляхів при перегрупування військ, а також залучати до участі в протидиверсійних і протидесантних операціях, прочісування місцевості, організації взаємодії з місцевими органами влади.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...