Польща відмовилась від постачання російської нафти

Польська державна компанія PERN припинила транспортування російської нафти по нафтопроводу "Дружба" від 24 квітня на невизначений термін через її низьку якість.

Про це повідомили в компанії "Гомельтранснефть Дружба", передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Головний інженер цієї компанії Андрій Вериго зазначив, що вони отримали лист від PERN, що нафтопереробні заводи в Польщі і Німеччині не можуть приймати нафту з такими показниками. "24 квітня вони припинили транспортування нафти в Польщу в пункті "Адамове" на невизначений термін", – додав він.

Це повідомлення про зупинку транзиту по західному напрямку компанія направила в російське місто Брянськ.

"Нафтопровід від Мозиря в західну сторону повністю зупинений, засувки закриті. Зберігається поставка нафти по іншій гілці в обсягах, необхідних для транзиту в напрямку України, це близько 40 тисяч тонн на добу", – поінформував головний інженер ВАТ "Гомельтранснафта Дружба".

Чому нафту РФ не хочуть приймати? Польська компанія додала, що продовження поставок нафти з підвищеним вмістом хлоридів породжує ризик серйозної промислової аварії як для нафтопереробного заводу, так і для логістичної системи компанії. До того ж, російська сторона затягує прийняття оперативних заходів, незважаючи на обіцянки вирішити питання протягом 2-3 днів.

"Наші сусіди не стали чекати, і в зв'язку з відмовою всіх НПЗ приймати і переробляти нафту з підвищеним вмістом хлороорганіки польський оператор PERN припинив прийом нафти. Це спричиняє втрату репутації російських постачальників нафти в Європу і, на жаль, ускладнює роботу білоруського трубопровідного транспорту і Мозирського НПЗ", – додала прес-секретарка концерну "Белнефтехим".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Справа "бронежилетів Марченка": Боротьба з корупцією чи з "папєрєднікамі"? (фото, відео)

неділя, 17 листопад 2019, 6:30

Генерал-майор Дмитро Марченко, який брав участь у війні на Донбасі і в реформі матеріального забезпечення ЗCУ, перебуває під вартою у справі нібито «неякісних бронежилетів». Прихильники Марченка, зокрема ветерани та волонтери, вважають цю справу політи...

Уряд схвалив безвізовий режим зі ще однією країною

неділя, 17 листопад 2019, 6:10

Після його підписання, у українців й громадян островів буде можливість в'їжджати, виїжджати, прямувати транзитом та перебувати без віз на території держави іншої сторони протягом терміну, що не перевищує 90 днів протягом 180 днів. Міністр Кабінету міні...