Польща відмовилась від постачання російської нафти

Польська державна компанія PERN припинила транспортування російської нафти по нафтопроводу "Дружба" від 24 квітня на невизначений термін через її низьку якість.

Про це повідомили в компанії "Гомельтранснефть Дружба", передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Головний інженер цієї компанії Андрій Вериго зазначив, що вони отримали лист від PERN, що нафтопереробні заводи в Польщі і Німеччині не можуть приймати нафту з такими показниками. "24 квітня вони припинили транспортування нафти в Польщу в пункті "Адамове" на невизначений термін", – додав він.

Це повідомлення про зупинку транзиту по західному напрямку компанія направила в російське місто Брянськ.

"Нафтопровід від Мозиря в західну сторону повністю зупинений, засувки закриті. Зберігається поставка нафти по іншій гілці в обсягах, необхідних для транзиту в напрямку України, це близько 40 тисяч тонн на добу", – поінформував головний інженер ВАТ "Гомельтранснафта Дружба".

Чому нафту РФ не хочуть приймати? Польська компанія додала, що продовження поставок нафти з підвищеним вмістом хлоридів породжує ризик серйозної промислової аварії як для нафтопереробного заводу, так і для логістичної системи компанії. До того ж, російська сторона затягує прийняття оперативних заходів, незважаючи на обіцянки вирішити питання протягом 2-3 днів.

"Наші сусіди не стали чекати, і в зв'язку з відмовою всіх НПЗ приймати і переробляти нафту з підвищеним вмістом хлороорганіки польський оператор PERN припинив прийом нафти. Це спричиняє втрату репутації російських постачальників нафти в Європу і, на жаль, ускладнює роботу білоруського трубопровідного транспорту і Мозирського НПЗ", – додала прес-секретарка концерну "Белнефтехим".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

В Кремлі прокоментували позачергові вибори в український парламент

понеділок, 22 липень 2019, 23:36

В Москві зазначили, що Україна позбавила можливості проголосувати близько 3 млн українських громадян, які перебувають в Росії. У МЗС РФ прокоментували підсумки парламентських виборів в Україні. Про це йдеться в поширеному 22 липня коментарі відомства, ...

Йому б в СРСР повернутись, на "чорнила": Стівен Сігал прийшов у захват від білоруського плодово-ягідного вина (фото)

понеділок, 22 липень 2019, 23:23

Відомий американський актор Стівен Сігал в Білорусі відвідав завод виноградних вин. Про це повідомляє прес-служба білоруської компанії, передають Патріоти України. Сігалу розповіли, як білоруси готують вино. Актор, здається, потрапив в свою тарілку: ві...