"Помста природи": Озвучено лякаючий прогноз для України і світу

Процес глобального потепління, підвищення рівня світового океану і зміни клімату неминуче призведе до появи сотень мільйонів кліматичних біженців; десятки тисяч жителів України втратять своє житло.

Такий прогноз озвучила керівник кліматичного відділу Центру екологічних ініціатив "Екодія" Анна Акерман, передають Патріоти України.

"Острівні країни можуть просто зникнути – вони підуть під воду", – наголосила вона.

За її словами, дослідження, проведені провідними науковими організаціями світу, показують, що кількість кліматичних мігрантів щороку збільшуватиметься. Так, за даними експертів Світового банку, до середини нинішнього століття людей, які будуть змушені змінити місце проживання через нестерпні природні умови, буде нараховуватися близько 250 мільйонів.

"Переважно це жителі досить бідних країн Африки й Азії. Вони в першу чергу страждають від змін клімату. Уже сьогодні вони стикаються з нестачею води, складними умовами життя", – пояснила еколог.

У цьому контексті вона нагадала про те, що 4 червня в Індії була зафіксована рекордна температура – близько 50 градусів Цельсія, "в Делі температура вище 40 градусів, люди просто не витримують", – сказала вона.

Еколог розповіла про те, що кліматична міграція пов'язана не лише з високими температурами, а й із підвищенням рівня світового океану і, як наслідок, затопленням певних територій. Так, "острівні країни можуть просто зникнути – вони підуть під воду, і люди будуть змушені кудись переїжджати", – сказала еколог.

За її словами, ця проблема торкнеться й України. "Ми проводили дослідження щодо можливих наслідків підняття рівня моря від глобального потепління. Якщо людство буде слідувати за найгіршим сценарієм, то в Україні до кінця сторіччя може бути понад 70 тисяч кліматичних біженців – людей, які втратять свої будинки через те, що вони просто опиняться під водою".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Від деяких речей до цих пір очі на лоб лізуть": Жінка розповіла про життя в Канаді

понеділок, 10 серпень 2020, 14:00

Немає ідеальної країни. Про це у своєму блозі пише Катерина, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Меня зовут Катя, и всю свою сознательную жизнь я мечтала жить в Канаде. Я осуществила свою мечту: 5 лет назад вместе с мужем мы переехали...

З "двухкасетником" і котами: У мережі показали рідкісні фото молодого Лукашенка

понеділок, 10 серпень 2020, 13:59

Судячи з кадрів, свої фірмові вуса Лукашенко носив вже на початку 80-х. На першому знімку майбутній президент Республіки Білорусь позує в домашній обстановці. Поруч біля Лукашенка розташувалися два кота. На задньому плані обов'язковий атрибут квартири ...