Помилочка вийшла...: Військовий РФ переплутав українця з росіянином і розповів всю правду про війну на Донбасі

Кадровий військовий РФ відверто розповів, як брав участь у війні на українському Донбасі за доплату в 200 рублів на добу.

Кадровий військовий РФ Володимир Нітошін з російського міста Ясна відверто розповів про війну на Донбасі. Інтерв'ю з ним опублікував YouTube-канал "Вата Шоу", передають Патріоти України.

"Я вже був в Україні, і не горю бажанням знову туди їхати", - заявив військовий РФ.

Він уточнив, що на Донбасі воював за наказом командування. "Ми взагалі їздили "кордон" охороняти. Я на територію України не їздив, я перетинав "кордон" тільки, коли забирав 200-х", - розповів Нітошін.

Під "кордоном" він має на увазі лінію розмежування з окупованими територіями. Військовий зазначив, що за вбивство українців від Росії отримував додатково 200 рублів на добу "польових". Загальна зарплата в місяць перевищувала 50 тисяч рублів.

"Вони (ЗСУ - ред.) їхали забирати 200-х, але щоб їх забрати, вони тиждень е**шили обстрілом. Бомбили пост. Ми тримали цей пост. Вони вирішили його зруйнувати і прорвати кордон", - розповів Нітошін.

Він підтвердив, що, серед іншого, на Донбасі брав в полон українських військових, яких вивозили в Росію.

За вбивства українців росіянин отримав статус учасника бойових дій, у зв'язку з чим сьогодні отримує пенсію. Завдяки сюжетамв росЗМІ Нітошін впевнений, що в Україні воював проти військ НАТО, хоча іноземних військових там, з його ж слів, ні разу не бачив.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Будьте здорові! 5 простих продуктів із вітаміном D, які не будуть зайвими в карантин

четвер, 22 жовтень 2020, 0:10

Ці продукти допоможуть зміцнити імунну систему. Під час пандемії коронавірусу ми всі намагаємося знайти способи, які допоможуть зміцнити імунітет або перенести хворобу в легшій формі. Поряд з усіма загальновизнаними методами профілактики слід приділити...

Буйство скреп: Росіян лякають жорсткою рекламою про коронавірус

четвер, 22 жовтень 2020, 0:07

Зображення на банерах узгоджені з місцевою владою. У російському Благовєщенську з'явилися банери з соціальною рекламою, яка лякає смертю в разі недотримання карантинних заходів, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ. На одному з банерів нап...