Тихоокеанський флот Росії на тлі японців називається «просто неіснуючою величиною з будь-якої точки зору».
Tykhooke

Росія в разі війни з Японією, швидше за все, виявиться стороною, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.
«У РФ Японія не сприймається як значуща військова сила. На рівні обивателя стереотипна думка така, що якісь можливості у японців є і флот трохи більше нашого Тихоокеанського, але взагалі турбуватися нема про що. У реальності, однак, все інакше», - пише газета.
Видання зазначає, що тільки Су-35 можуть протистояти японським модифікаціям американських F-15 і японським Mitsubishi F-2, «а ось в групі сучасних винищувачів чисельна перевага вже у японців, наші Су-35 - в меншості». Газета також зазначає, що Токіо має перевагу в літаках дальнього радіолокаційного виявлення і ракетах «повітря-повітря».
«Але найрадикальнішу перевагу Японія має над російським флотом», - пише видання, нагадуючи, що японські есмінці-вертольотоносці легко можуть конвертуватися в легені авіаносці. За даними «Військово-промислового кур'єра», «японські підводні човни боєздатні без застережень - вони мають сучасні торпеди, засоби гідроакустичної протидії, своєчасно проходили ремонти і модернізувалися і, мабуть, на них ходять краще підготовлені екіпажі». «Наш подплав цим похвалитися не може», - пише газета.
Тихоокеанський флот Росії в публікації на тлі японців називається «просто неіснуючою величиною з будь-якої точки зору». «З урахуванням того, наскільки сильні японські протичовнові сили і подплав, можна сміливо гарантувати, що наші тихоокеанські підводні човни проти сил самооборони діяти не зможуть», - пише видання.
Також газета нагадує, що Японія не має крилатими ракетами для ударів з кораблів по берегу і ядерною зброєю. «Але треба розуміти, що в країні висхідного сонця заповнюють ці прогалини. Вони працюють над тим, щоб їх не стало», - пише видання, називаючи Японію «пороговою» державою.
«Кількість розділяючщихся матеріалів, на яких можуть розташовуватися японці, дозволяє їм зробити сотні, якщо не тисячі ядерних боєприпасів», - зазначає видання.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...