Попереду важлива місія з пробігом 1200 км: ВПС Австралії доставили до Антарктиди спецтранспорт

Доставлена техніка буде служити науковцям близько двадцяти років, та дозволить якісно працювати у цій частині світу.

В кінці лютого 2021-го року Королівські Повітряні сили Австралії доставили до Антарктиди спеціальні автомобілі для Австралійської антарктичної служби. Про це повідомляє Міністерство оборони Австралії, передають Патріоти України.

За останні два літа в рамках операції “Південне відкриття” доставлено вісім снігохідних транспортних засобів. Вони будуть використані для 1200-кілометрової місії в рамках якої буде отримано зразки криги віком у мільйони років, що дасть можливість дослідити історію зміни клімату на Землі.

Командувач австралійським контингентом для операції “Південне відкриття” Діон Райт заявив, що вони перевезли п’ять снігоочисників “Челленджер” і три “Pathfinder” вагою від 7 до 32 тонн кожен. Він наголосив, що підтримка збоку Міноборони антарктичної служби забезпечує можливість сухопутного пересування провідному науковому проєкту в Антарктиді.

Екіпажі ескадрильї № 36 ВПС ретельно планували 3800-кілометровий рейс на південь до крижаної злітно-посадкової смуги у місті Вілкінс.

Важливим для успіху цієї місії були мобільні бригади повітряного навантаження групи Королівських ПС у Хобарті та на станції Кейсі в Антарктиді, а також регулярні прогнози від метеоролога ВМС на Дослідницькій станції Кейсі.

Також командир Діон Райт повідомив, що доставлена техніка буде служити науковцям близько двадцяти років, та дозволить австралійським науковцям якісно працювати у цій частині світу.

Австралійська антарктична служба є науковим підрозділом Міністерства сільського господарства, водних ресурсів і охорони навколишнього середовища Австралії. Відділ проводить наукові програми та дослідницькі проекти, щоб сприяти розумінню Антарктиди та Південного океану.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Сталінські кати, з котрих пропаганда ліпила героїв: Влітку 1941 року "терористові СРСР №1" Судоплатову доручили сформувати диверсійні групи для дій на окупованих гітлерівцями територіях

вівторок, 13 квітень 2021, 0:10

Судоплатовські диверсанти досі оточені легендами героїзму розвідки військового часу. Однак у переважній більшості то були не кадрові розвідники, а кваліфіковані карателі, фахівці з організації політичного розшуку і масових репресій. "Исидор, он же Миха...

З архіву ПУ. Довелося викликати рятувальників: На Запоріжчині жінка потрапила в пастку в магазині (фото)

понеділок, 12 квітень 2021, 23:55

Співробітниця магазина намагалася скористатися тістомісом, але невдало.