Українська телеведуча Леся Нікітюк опублікувала в Instagram кокетливе фото, на якому вона грайливо покусує пальчик, передають Патріоти України.
На знімку Леся позує в білій футболці вільного крою та міні-шортиках. Варто зазначити, що такі шорти вигідно підкреслюють довгі ноги Нікітюк.
Шанувальники телеведучої зазначили, що вона дуже красива і завжди добре виглядає.
"Просто фотка, просто я, просто напросто. Суми є?", - написала Леся.
На знімках зображені солдати та місцеві мешканці. Фото зберігаються у Австрійському державному архів. Журналісти пропонують переглянути світлини селища Перегінське - тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області, передають Патріоти України. Вони...
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...