Популярний український курорт сильно постраждав від шторму (відео)

Шторм в Кирилівці наробив біди і зруйнував будинки.

Перший день зими для популярного українського курорту Кирилівка, який знаходиться в Запорізькій області, виявився дуже непростим через шторм, передають Патріоти України.

На відео видно, що сильний вітер наробив багато біди в селищі міського типу. Блогер продемонстрував, як виглядає Кирилівка після шторму. На піску можна побачити уламки будинків, а також потерпілі будови.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Будьте здорові! Як відновити печінку після зловживання алкоголем

четвер, 9 липень 2020, 8:05

Три прості кроки... Відновити печінку після зловживання алкоголем можна за допомогою правильного раціону і дієти, відмови від шкідливих звичок та певною гімнастики. Медики назвали три прості кроки, які допоможуть привести печінка в норму, і не допустит...

"У мене там дужечки є...", - Шкарлет про плагіат

четвер, 9 липень 2020, 7:50

Ресурс "Помилки та фальсифікації в наукових дослідженнях" виявив, що 27% монографії Шкарлета - це текстові запозичення у інших авторів без належних посилань на них (плагіат). В.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет відкидає звинувачення в плагіаті ...