Відомий український відеоблогер, автор та ведучий "Вата Шоу" на телеканалі "Прямий", волонтер Андрій Полтава (Карпов) балотуватиметься на посаду міського голови Полтави від партії "Європейська Солідарність". Про це він оголосив на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.
"Вирішив іти на вибори міського голови Полтави від єдиної проукраїнської, проєвропейської партії "Європейська Солідарність". Вважаю, що саме наша команда, молода, патріотічна, професійна зможе зруйнувати корупційні схеми, які тут є, і дозволить Полтаві нарешті рости", - сказав Полтава.
На знімках зображені солдати та місцеві мешканці. Фото зберігаються у Австрійському державному архів. Журналісти пропонують переглянути світлини селища Перегінське - тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області, передають Патріоти України. Вони...
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...