Популяризувати Україну в світі: Як Зеленський із зірками шоу-бізнесу радився (фото)

Зеленський переконаний, що знамениті люди своїми досягненнями можуть допомогти не тільки популяризувати Україну у всьому світі, але і об’єднати всіх українців, незалежно від місця їх проживання.

Президент України Володимир Зеленський запросив на зустріч представників шоу-бізнесу, спорту, кіно і мистецтва, щоб обговорити з ними популяризацію нашої країни в світі. Про це йдеться на офіційному сайті президента України, передають Патріоти України.У зустрічі також взяли участь народні депутати, які працюють в профільних комітетах Верховної Ради, і міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський.Президент заявив, що підтримка української культури – це частина інформаційної політики, яка повинна об’єднати і сприяти поверненню українців, які в даний час живуть на тимчасово окупованих територіях.Зеленський зазначив, що дуже важливо, щоб ми перемогли у війні не за допомогою зброї, а завдяки дипломатії. Він також попросив, щоб представники культури, спорту і шоу-бізнесу розповіли про проблеми в їх сфері, і уряд спробує вирішити їх.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Резонанс тижня. На похороні дружини депутата рідні з кулаками накинулися на вдівця

п’ятниця, 10 липень 2020, 3:00

29 червня в Миколаєві покінчила життя самогубством Христина Івануна. Чоловік загиблої сам зателефонував у поліцію і повідомив, що його дружина кілька разів вистрілила собі у голову із травматичної зброї. На похороні дружини депутата обласної ради від «...

Нову теорію про Троянську війну висунули археологи

п’ятниця, 10 липень 2020, 0:15

Троянці і греки носили один і той же одяг, вірили в одних і тих же богів, розмовляли однією мовою, і так далі. Троянська війна, згідно з підсумками нового археологічного дослідження, була громадянською - в ній боролися не різні народи, як вважалося до ...