Популізмом по безгосподарності: Зеленський запропонував очільнику Сміли продати машину, щоб погасити борги міста за опалення (відео)

Населення Сміли справно сплачує за опалення, та у міста є борги, що утворилися через те, що місцева влада взяла на себе борги підприємства “Смелаенергоинвест”, але розрахуватися з ним не може.

Виконуючий обов’язки мера Смілі Віктор Федоренко повинен погасити міські борги за опалення, продавши особисте майно. Так вважає президент України Володимир Зеленський, передають Патріоти України з посиланням на ПроЧерк.

Таким чином глава держави відреагував на інформацію про те, що населення сплачує за опалення, а у міста є борги, що утворилися через те, що місцева влада взяла на себе борги підприємства “Смелаенергоинвест”, але розрахуватися з ним не може.

Все почалося з того, що Федоренко і відсторонений мер Олексій Цибко стали сперечатися про те, хто винен у тому, що склалася така ситуація. Видання уточнює, що негайно треба заплатити 3 млн гривень.

В результаті між Зеленським і Федоренко відбувся наступний діалог:

Зеленський: “Ви ж голова?”

Федоренко: “Я секретар міськради. Виконую обов’язки, так”

Зеленський: “Яка машина у вас?”

Федоренко: “У сенсі?”

Зеленський: “Машина. У сенсі автомобіль”.

Федоренко: “Автомобіль – тойота”

Зеленський: “Продайте”

“Ніхто не зірве опалювальний сезон у Смілі” – резюмував Зеленський.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Божевільна кількість хворих вільно переміщаються в просторі": Відомий лікар заявив про страхітливі масштаби коронавірусу в Україні

субота, 4 липень 2020, 3:00

За словами лікаря, ще недавно у нього не було ні одного знайомого, хто хворів би коронавірусом. Тепер він консультує 10 добре знайомих йому сімей з підтвердженим діагнозом. Відомий лікар Євген Комаровський передбачає, що в Україні щодня коронавірусом з...

Хіти тижня. Гаага для Ху*ла все ближче: Прокуратура Нідерландів представила новий доказ, що MH17 збили ракетою "Бука" (оновлено)

субота, 4 липень 2020, 1:00

Телефонні розмови на сьогоднішній день є найбільш конкретними доказами у справі MH17 щодо трьох російських і одного українського підозрюваних. Прокуратура Нідерландів під час судових слухань у справі збитого над Донбасом у 2014 році літака MH17 предста...