Перехід на правильне і збалансоване харчування вимагає часу, але результат того вартий. У такому разі відпадає необхідність сидіти на дієтах і мучитися обмеженнями, адже відтепер здоровий раціон стане нормою. Нутриціолог Світлана Нікітчук розповіла в Instagram, як перейти на раціональне харчування, передають Патріоти України.
Що це за раціональне харчування? Все дуже просто! Це фізіологічно повноцінне харчування здорових людей із врахуванням статі, віку, стану здоров'я, способу життя, характеру праці і пр.
Існують певні принципи, яких необхідно дотримуватися:
В першу чергу - це щільні сніданок, обід і вечеря. А в другу - правильні перекуси.
Сніданок бажано з'їсти протягом першої години після підйому, а останній перекус за 3 години до сну.
Ці принципи є основним каркасом, на якому базується правильне харчування. Сідає на ПП, вважаючи тільки калорії, як це робить переважна більшість, велика помилка.
Не розмір вважати треба, а КБЖУ! Давайте розберемося що це таке?
К - калорії
Б - білки
Ж - жири
У - вуглеводи
⠀
Щоденний калораж і дозування макронутрієнтів розраховуються виходячи з статі, ваги, зросту, образу життя і цілі людини. Саме ці цифри допоможуть визначити чого і скільки вам потрібно з'їдати в день, щоб домогтися результату.
Важливий кожен з трьох складових, але в правильному співвідношенні!
Не ризикуйте своїм здоров'ям і гарантіями супер-швидкого результату в 5-10 кг за 1 тиждень. Це робота мінімум 1-3 місяців!
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...