Фахівчиня з правильного харчування Вікторія Кляуз розповіла про декілька простих прийомів, які допоможуть мінімізувати шкоду здоров'ю від переїдання і не набрати ваги за новорічні свята. Про це вона написала в своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України.
На її думку, спершу варто почати з простих правил, застосовуючи хоча б по одному на рік. Адже будь-яка дія, підкреслила дієтологиня, завжди приносить результат.
По-друге, можна скласти план того, що ви їстимете, а від чого точно зможете відмовитися під час застілля. "Наприклад, "я з'їм лише одне шкідливе – шматочок "шуби" або щось іще, але обов'язково додам овочі та м'ясо . Прийшовши в гості, ви вже усвідомлено будете вибирати страви – звертати увагу на "заплановану їжу" і заплющувати очі на всі інші шкідливості", – стверджує Кляуз.
Не менш важливо взяти собі за правило – у жодному разі не їсти понад міру. Водночас, стверджує експертка, не потрібно їсти лише "заради процесу". Щойно зрозумієте, що харчі не приносить задоволення, а просто перемішуються у роті, – припиняйте смакувати.
Щоб не помилитися, можна зважувати їжу – це допомагає не переїсти у будь-якій ситуації. Кляуз підкреслила, що не можна вживати більше за свої звичні порції – адже у звичайних умовах жодна людина не подужає всю ту кількість харчів, яку їй вдається поглинути під час застіль.
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...