Пораненому на передовій розвіднику потрібна допомога

На Донбасі в результаті жорстокого бою, коли сепаратисти «ДНР» обстріляли українські позиції з 120-122 мм мінометів і гаубиць, був поранений розвідник 131-го розвідувального батальйону Євген Коловрат.

Хлопець воював в батальйоні разом з батьком, про героїчні подвиги якого в своїй книзі «Піхота» писав волонтер і учасник АТО Олег Болдирєв (псевдонім Мартін Брест), передають Патріоти України.

«Женя був у тій машині, яку російські заптурили недавно. Женя вижив, а кілька хлопців - ні. У Жені - осколки в очах і акубаротравма, і я дзвонив Майстру, коли він спішно лагодив машину, щоб поїхати в госпіталь до сина і побратимів», - пише Брест в Facebook.
Він згадує, що Євген, 4 роки тому ще дитиною приїжджав провідувати батька на фронт. А пізніше підписав контракт і пішов служити в розвідку. Вони воювали поруч - батько і син.

Зараз лікарі намагаються врятувати Євгену очі. Він уже переніс одну операцію. Попереду - ще кілька. «Операції будуть довгими і складними. Реабілітація потім буде довгою і складною. Ну і поруч - такі ж поранені наші хлопці з розвідки. ... Ми сподівалися обійтися своїми силами і коштом, але ми не впораємося», - пише Брест і дає номера карт, куди можна перерахувати гроші.

«Або можна купити книги "Піхота"..., починаючи з сьогоднішнього дня весь прибуток піде людям, без яких ці книжки б не було», - додає він.

Інші публікації автора

Археологів налякало давнє поховання, знайдене у Польщі (фото)

четвер, 16 липень 2020, 5:45

У Польщі виявили братську могилу солдатів Третього рейху, які загинули в 1945 році в ході атаки армії СРСР на місцевий аеродром. Їх скелети були покладені поруч в ямі з кількома предметами, включаючи сталевий інструмент з символом Люфтваффе (нацистсько...

Хіти тижня. "Нова українська крилата ракета спричинила галас у Росії", - Гай

четвер, 16 липень 2020, 4:00

Україна посилює свої позиції на морі. Протикорабельна крилата ракета Р-360 "Нептун", яку розробляють в Україні, цілком спроможна захистити берегові кордони у випадку російської агресії на Чорному морі або з боку анексованого Криму і вже викликала чимал...