Пораненому на передовій розвіднику потрібна допомога

На Донбасі в результаті жорстокого бою, коли сепаратисти «ДНР» обстріляли українські позиції з 120-122 мм мінометів і гаубиць, був поранений розвідник 131-го розвідувального батальйону Євген Коловрат.

Хлопець воював в батальйоні разом з батьком, про героїчні подвиги якого в своїй книзі «Піхота» писав волонтер і учасник АТО Олег Болдирєв (псевдонім Мартін Брест), передають Патріоти України.

«Женя був у тій машині, яку російські заптурили недавно. Женя вижив, а кілька хлопців - ні. У Жені - осколки в очах і акубаротравма, і я дзвонив Майстру, коли він спішно лагодив машину, щоб поїхати в госпіталь до сина і побратимів», - пише Брест в Facebook.
Він згадує, що Євген, 4 роки тому ще дитиною приїжджав провідувати батька на фронт. А пізніше підписав контракт і пішов служити в розвідку. Вони воювали поруч - батько і син.

Зараз лікарі намагаються врятувати Євгену очі. Він уже переніс одну операцію. Попереду - ще кілька. «Операції будуть довгими і складними. Реабілітація потім буде довгою і складною. Ну і поруч - такі ж поранені наші хлопці з розвідки. ... Ми сподівалися обійтися своїми силами і коштом, але ми не впораємося», - пише Брест і дає номера карт, куди можна перерахувати гроші.

«Або можна купити книги "Піхота"..., починаючи з сьогоднішнього дня весь прибуток піде людям, без яких ці книжки б не було», - додає він.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Це тільки початок: Як в Україні подорожчає долар і хто втратить роботу, - ЗМІ

понеділок, 30 березень 2020, 16:00

Економічна ситуація в усьому світі погіршується. Міжнародні агенції одна за другою погіршують свої прогнози, долар дорожчає, а частина українців на деякий час залишиться без роботи. Про те, як буде розвиватися ситуація і як це вплине на Україну, - пере...

Хіти тижня. У ЗСУ відтепер новий головнокомандувач, а також начальник Генерального штабу та командувач Об'єднаних сил

понеділок, 30 березень 2020, 14:30

Президент здійснив нові призначення у Збройних силах України. Президент Володимир Зеленський розділив посади головнокомандувача Збройних сил України та начальника Генерального штабу. Про це йдеться в указі президента від 27 березня, опублікованому в су...