Пораненому на передовій розвіднику потрібна допомога

На Донбасі в результаті жорстокого бою, коли сепаратисти «ДНР» обстріляли українські позиції з 120-122 мм мінометів і гаубиць, був поранений розвідник 131-го розвідувального батальйону Євген Коловрат.

Хлопець воював в батальйоні разом з батьком, про героїчні подвиги якого в своїй книзі «Піхота» писав волонтер і учасник АТО Олег Болдирєв (псевдонім Мартін Брест), передають Патріоти України.

«Женя був у тій машині, яку російські заптурили недавно. Женя вижив, а кілька хлопців - ні. У Жені - осколки в очах і акубаротравма, і я дзвонив Майстру, коли він спішно лагодив машину, щоб поїхати в госпіталь до сина і побратимів», - пише Брест в Facebook.
Він згадує, що Євген, 4 роки тому ще дитиною приїжджав провідувати батька на фронт. А пізніше підписав контракт і пішов служити в розвідку. Вони воювали поруч - батько і син.

Зараз лікарі намагаються врятувати Євгену очі. Він уже переніс одну операцію. Попереду - ще кілька. «Операції будуть довгими і складними. Реабілітація потім буде довгою і складною. Ну і поруч - такі ж поранені наші хлопці з розвідки. ... Ми сподівалися обійтися своїми силами і коштом, але ми не впораємося», - пише Брест і дає номера карт, куди можна перерахувати гроші.

«Або можна купити книги "Піхота"..., починаючи з сьогоднішнього дня весь прибуток піде людям, без яких ці книжки б не було», - додає він.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Господині на замітку: Вишукані млинці-чебуреки нашвидкуруч

середа, 30 вересень 2020, 19:30

Спочатку млинці потрібно довести до напівготовності, а потім – додати "родзинку". Нашвидкуруч можна приготувати незвичайні несолодкі млинці з начинкою – тісто можна зробити як на молоці, так і на воді, а для начинки знадобиться сир дорблю, передають Па...

З архіву ПУ. "Потворне збіговисько злодіїв і шахраїв": Сепаратисти "ДНР" повідомляють про бунтівні настрої серед жителів "республіки"

середа, 30 вересень 2020, 19:00

В ОРДО соціальна напруженість дійшла до точки кипіння і місцеве населення готове повстати проти ватажків "республіки". Так, на думку ресурсу, ватажки НЗФ намагаються звинуватити в економічних провалах «республіки» Україну: «Не мы плохие или ошиблись — ...