"Це не лише помилка Зеленського. 2014-го, коли з "Солідарності" робили велику президентську партію, її теж роздули ні з чого.
Україна – одна з найбільших держав Європи з великим бюрократичним апаратом. Важко знайти правильних людей на кожну з сотень тисяч державних посад. Особливо коли маєш партію одноразовий кишеньковий політичний проект, а не партію з ідеологією. Й за попередньої влади на державних посадах весь час спливали якісь шахраї й недолюстровані. Навіть досвідчений Петро Порошенко, а він у політиці та на державній службі не одне десятиліття, не зміг заповнити кадрові прогалини. А Володимир Зеленський не має ані досвіду, ані знань. Приводить у владу людей, ще некомпетентніших за себе. В умовах кризи це швидко стає помітним. Коли у державі немає політичної кризи, звільнення випадкової людини, людини не на своєму місці займає не один місць, чи навіть рік. Зараз державна машина розвалюється на ходу — війна, політична, економічна криза, пандемія коронавірусу. Тож поганий водій за кермом, кожна деталь не на місці впадає в око чи не одразу. Того ж Іллю Ємця за некомпетентість і корупцію колись звільнили ще з уряду Азарова. Тож і зараз мають той самий результат, тільки швидше", - пояснює Андрій Плахонін.
За його словами, ця влада з самого початку мала дуже коротку лаву запасних. "Зараз багато справді професійних людей вже не хочуть мати з нею справу. Або не бажають брати на себе відповідальність під час нечуваної досі у новітній історії України кризи. Поганий чи добрий уряд, у сьогоднішніх умовах це все одно уряд смертників, тож багатьом не хочеться ховати своє реноме та майбутню кар'єру. Краще прийти на згарище як рятівник, ніж уславитися в історії гробарем.
На початку березня у відставку відправили уряд Олексія Гончарука. Призначили команду Дениса Шмигаля. В першому хоча б декілька ключових позицій обіймали професіонали. У новому - зараз можу пригадати хіба що міністра закордонних справ Дмитра Кулебу. Решта - це кращі з гірших, що погодилися. Цей уряд смертників формували не під реформи, а щоб якось відбути місяці епідемії та світової економічної кризи. Разом з усім негативом, що він назбирає на себе, його позбудуться, як тільки ситуація поліпшиться", - додає експерт.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...