Портнов обізвав українців бидлом

Одіозний українофоб і екссоратник Януковича Андрій Портнов назвав "Дзеркало тижня" і їх читачів бидлом.

Колишній соратник побіжного президента України Віктора Януковича Андрій Портнов назвав видання "Дзеркало тижня" бидлом. Про це повідомляє Telegram-канал "All Голобуцький", надавши скріншот відповідної публікації Портнова, передають Патріоти України.

Така різка заява з боку юриста Януковича стало реакцією на статтю "Дзеркала", в якій Портнова і екс-міністра юстиції Олену Лукаш критикували за їх риторику щодо подій Революції Гідності. У публікації видання наводилися приклади того, як ці "одіозні персонажі" погано відгукувалися про протестуючих майдану, виправдовуючи при цьому беркутівців.

У відповідь на цю статтю Портнов опублікував звернення такого змісту: "Бидло дісталося до зникаючого "Дзеркала Тижня". Розмістили статтю, що Портнов і Лукаш погано говорять про Майдан і добре про Беркут. Бидло, ви ще піднімаєте голову, тому що в країні знову промайданна влада, яка вас чомусь боїться. Прийде інша - і в центрі Києва буде стояти пам'ятник загиблим міліціонерам, який ви побудуєте власними руками".

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...