Портнов обізвав українців бидлом

Одіозний українофоб і екссоратник Януковича Андрій Портнов назвав "Дзеркало тижня" і їх читачів бидлом.

Колишній соратник побіжного президента України Віктора Януковича Андрій Портнов назвав видання "Дзеркало тижня" бидлом. Про це повідомляє Telegram-канал "All Голобуцький", надавши скріншот відповідної публікації Портнова, передають Патріоти України.

Така різка заява з боку юриста Януковича стало реакцією на статтю "Дзеркала", в якій Портнова і екс-міністра юстиції Олену Лукаш критикували за їх риторику щодо подій Революції Гідності. У публікації видання наводилися приклади того, як ці "одіозні персонажі" погано відгукувалися про протестуючих майдану, виправдовуючи при цьому беркутівців.

У відповідь на цю статтю Портнов опублікував звернення такого змісту: "Бидло дісталося до зникаючого "Дзеркала Тижня". Розмістили статтю, що Портнов і Лукаш погано говорять про Майдан і добре про Беркут. Бидло, ви ще піднімаєте голову, тому що в країні знову промайданна влада, яка вас чомусь боїться. Прийде інша - і в центрі Києва буде стояти пам'ятник загиблим міліціонерам, який ви побудуєте власними руками".

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...